ZeeuutscA Zeeuwsche Omroep Hallo Hallo hier is de persdienst van den officieelen Zeeuw- schen Omroep. Het verder vertellen van deze berichten, in welken vorm ook, is geoorloofd. Men meldt ons uit Zoutelande dat de Vereeniging voor Vreem delingenverkeer op ii April j.l. 10 jaar bestond. Voor haar eeuwfeest in 2023 wordt wel eenige belangstelling verwacht De damesnaaivereeniging te Oostkapelle, zoo schreef men ons, heeft één luiermand met toebehooren ter beschikking ge steld van 28 behoeftige gezinnen. Om noodlottig gedrang in de bewuste mand te voorkomen, is men van plan om 'n ver keersagent ad hoe aan te stellen. Onze Zterikzeesche nieuwsbode seinde ons, dat het luchtvaart comité „Schouwen-Duiveland" tegen den tweeden Pinksterdag luchtdemonstraties zal laten geven door de Südwestdeutsche Sportfliegerverein. Men wil hier tevens aan verbinden een stevige propaganda voor het Nederlandsch fabrikaat. Om de gasten in hun gevoeligheid te ontzien, zal het leuren met jodenkoeken echter verboden worden. Men meldt ons uit Vlissingen, dat de Zeeuwsche Scherp- schuttersbond tegen Juni een schietwedstrijd op touw zet. Als prijzen heeft men reeds 4 bondswisselbekers en 2 buksbekers. Op meerdere van deze voorwerpen wordt innig gehoopt. Indien onze luisteraars dus soms een melkbeker over hebben, weten zij waar ze dien kwijt kunnen Het Mjddelburgsche oude-mannen- en vrouwenhuis is de laatste dagen sterk verbeterd. Onze correspondent spreekt er van, dat thans de gordijnen schuin opgenomen zijn en dat er 's nachts een alarminrichting gebruikt mag worden door de in- wonenden. Dank zij het aanwenden der nieuwste vindingen kan er naar gelang der omstandigheden groot of klein alarm worden gemaakt door de oudjes B. en W. van Westkapelle hebben aan „de Noormannen" een voetbalterrcin aan het Zuidervroon afgestaan. Wanneer men in het grijs verleden ook zoo wijs was geweest, zouden zij hun verwoestende invallen nooit zoo ver hebben uitgestrekt. De marechaussees te Sluiskil hebben een Pool opgepakt, die er 'n gewoonte van maakte, hotelhouders niet te betalen. De schelm is overgeleverd aan de Middelburgsche Justitie. Die is beter gewend, dat men haar het logies niet betaalt Als gevonden voorwerpen werden bij de Goesche politie gebracht een damespolshorloge, 'n kunstgebit en 'n hondje. Het beest is voorloopig ingesloten, aangezien vermoed wordt, dat hij zijn juffrouw opgegeten heeft Op den tweeden Pinksterdag zal te Goes een kinderzangfeest gehouden worden. „Zuigelingenzorg" zal een voldoend aantal baby-boxen ter beschikking stellen. Het bezoek van de Duitsche torpedobooten aan Vlissingen is afgelast. Om de teleurstelling eenigszins te vergoeden, zal Berlijn een onderzeeër zenden, die niet boven water mag komen De vereeniging „Floralia" te Oostburg heeft haar leden dri? verschillende herfstfloxen verstrekt. De rauwkostbeweging breidt zich steeds uit Tot de volgende week, dames en heeren No. 46 VRIJDAG 14 APRIL 1933 1465 De Politiehondenvereeni- ging Walcheren" afdee- ling van deK.N.P.V mag zich in 'n groote belang stelling verheugen en telt reeds vele leden. Een deel der leden op de wekelijksche oefeningen. Een der honden doet 'n aanval op den „dief'. Een kijkje op de Zierikzeesche markt. Autoconlröle te Hulst. De controleur bedient zich van een seinbordje om den automobilist te waarschuwen. Een lastig transport. Aantrekkelijke voorjaarskoopjes op de Goesche markt. Het binnenloodsen van een Vlissingschen botter

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 25