No. 47 VRIJDAG 21 APRIL 1933 Te Tecneuzen werd voor de eerste maal een Paaschveetentoonstelling gehouden. Er was veel vee aangevoerd en het tentoongestelde was van zeer goede kwaliteit. Overzicht van de tentoonstelling Het bekroonde vee van de eerste Terneuzensche Paaschveetentoonstelling. Nabij Ternevren maakte een vliegtuig een noodlanding en kon wegens averij de reis met voortzetten. Foto van de vliegmachine. Te 's Heerenhoek worden de dorpsstraten geheel vernieuwd, t Ziet er momenteel nog wat chaotisch uit en voor de bewo ners zal het een verademing zijn als de straat gereed is. De omroeper begint zelfs op de dorpen zeldzaam te wordenmaar voor Haam stede blijkt hij nog onmisbaar. Ook de bloemententoonstelling werd door hem aangekondigd. Op Dinsdag 11 April j.l. is burgemeester C. Schuilwerve van Kortgene na een langdurige ziekte overleden, in den ouderdom van 45 jaar en 7 maan den. De heer Schuilwervegeboren te Kortgene in het jaar 1887werd op 24-jarigen leeftijd gemeente secretaris op zijn geboorteplaats, terwijl hij in het jaar 1928 benoemd werd tot burgemeester van Kortgenezulks als opvolger van wijlen jhr. E. van Citters. Burgemeester Schuilwerve was een man van grooten ijver, accuraatheid en nauwgezette plichtsbetrachting, wien de gemeentebelangen zeer ter harte gingen. De afdeehng Schouwen van de Algemeene Vereeniging voor Bloembollen cultuur te Haamstede vierde haar 30-jarig bestaan en organiseerde een tentoonstelling aldaar. Foto van het bestuur en enkele leden der vereeni ging, na de opening van de tentoonstelling gefotografeerd. Een narcissenbouquet„l'Innocence"

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 11