Zeeuwsche Omroep Het Molenwater te Mid delburg krijgt een flinke opknapbeurt. Overzicht van het terrein tijdens de voorbereidende werk zaamheden. V i den officieelen Zeeuw- deze berichten, in wei- Hallo hallo hier is de persdienst i schen Omroep. Het verder vertellen v ken vorm ook, is geoorloofd. Uit Ierseke meldt men ons, dat er gedurende de laatste maan den bijna geen menschen meer doodgegaan zijn in die gemeente. Met vrees en angst ziet men hier nu den tijd tegemoet, dat de bedienaars van begrafenissen den minister om werkverruiming Zullen vragen. Te Goes werd de jaarvergadering gehouden van de tennis- club „Het halve maantje." Naar verluidt moeten er plannen bestaan om, wanneer enkele heerenleden nog bedaagder worden, den naam van „Het volle maantje" aan te nemen Het was ook in de Ganzestad, dat een zakenman te koop aan bood een groot winkelhuis met „achteruitgang". De eerlijkheid bij 't adverteeren vindt steeds meer toepassing. \r sc'nt men ons, dat het eeuwfeest van den Vader des Vaderlands met opgewektheid is gevierd.Met behulp van luid sprekers hield de gelegenheidsredenaar een betoog van af de stadhuispui, over de beteekenis van Willem den Zwijger. Zwijger en luidspreker de uitersten raken elkaar Onze correspondent te Tholen bericht ons, dat ook in zijn plaats een mosselknipperij zal worden opgericht. Voor de mossels, die water-golf gewend zijn, is de dreigende millimetering geen verlokkend vooruitzicht. Uit Middelburg schrijft men ons, dat na een geanimeerde vergadering in 'n melksalon, een wandelsportvereeniging werd opgericht. „Het zal nu niet lang meer duren", voegde onze vriend er aan toe, „of iedereen in Middelburg zal ze zien tippe- Bij de opening van het vliegveld op Schouwen heeft de bur gemeester van Zierikzee beweerd, dat er dit seizoen geen Eski mo's te wachten zijn. Wanneer die menschen echter wisten, dat men in de lage landen zooveel last van „klieren" had, zouden zij wel spoedig met n lading levertraan oversteken Een landbouwer uit Philippine heeft dezer dagen terecht gestaan, omdat hij een plaatsgenoot met 'n hooivork in de haren gezeten had. Het Ij231' van sommige menschen komt bedrieglijk overeen met gedroogd gras, moet zijn advocaat aangevoerd hebben Het gemeentebestuur van Serooskerke annonceerde, dat met ingang van ia Mei de wegen en voetpaden zullen worden opge nomen. Tot nu toe bepaalde men zich in de Zeeuwsche schoonmaak tot het opnemen van zeil, Ioopers en karpetten. Men meldt ons uit Terneuzen, dat een oneerlijk wezen het consultatie-bureau voor zuigelingen is binnengeloopen en uit diverse kinderwagens vevulde portemonnaies gestolen heeft. In onze onnoozelht.d dachten wij altijd, dat 'n greep in een kinderwagen heel iets anders opleverde dan welvoorziene geld buidels Hier i gende week, dames Nabij Vlissingen had Zondagmorgen 1.1. een aanvaring plaats tusschen de Jamaica en de Harwich-boot naar Antwerpen, waardoor de Jamaica zonk. De Jamaica in zinkenden toestand. De heer W. Bok was*^ 50 jaar werkzaam als timmerman bij de firma Van Breen te Vlissingen Te Biggekerke had op Woensdag 3 Mei een zeldzaam feest plaats. Drie zusters traden in het huwelijk en als bizonder- heid moge vermeld worden, dat zoowel bruiden als bruidegoms nog allen in het echte Zeeuwsche costuum trouwden. De bemanning werd gered en te Vlissingen ondergebracht. Terneuzen organiseert op 't einde dezer maand een groote handels- en nijverheidstentoonstelling. Voor dit doel wordt thans een groote loods gebouwd.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 25