Swuwóctl i Zeeuwsche Omroep No. 31 VRIJDAG 19 MEI 1933 1611 Het echtpaar H. JVisser te Kloosterzande hoopt op Dinsdag 23 Mei zijn gouden bruiloft te vieren iSen kijkje op de in aanbouw zijnde wielerbaan te Oostburg, die waar schijnlijk op Hemelvaartsdag zal wor- den in gebruik genomen. Van de muziekver- eeniging Ons ge noegen" te Vlissingen vierden een 9-tal leden hun 25- en 40-jarig jubileum en werden daarvoor gehuldigd. Foto van bestuur en jubileerende leden. De heer van Belzen te Vlissingen heeft z'n zilveren jubileum ge- vierd bij de rijkspolitie Hallo, hallo hier is de persdienst 1 schen omroep. Het verder vertellen ken vorm ook, is geoorloofd. Men meldt ons uit Middelburg, dat de gymnastiekvereni ging Medioburgum uitgenoodigd is, om op te treden bij het slagerscongres dat 24 Juni te Vlissingen wordt gehouden. Om den slachtlust der kijkers niet te prikkelen, zal het paard bij het toestelturnen niet gebruikt worden. Het besluit van den Maartensdijkschen gemeenteraad om het gebruiken van een lier bij het laden en lossen in de gemeente te verbieden, is door Ged. Staten vernietigd. Men voelt in ons hoogste provinciaal college gelukkig nog genoeg voor de schoone dichtkunst, om het goed te keuren, dat men iedereen zou verplichten zijn lier aan de wilgen te hangen In de te Breskens gehouden vergadering van de Nederlandsche Politievereeniging, afd. Zeeland, is besloten, dit jaar een demon stratie in de Scheldestad te houden. Er worden veel arrestaties verwacht Uit Hansweert vernamen wij, dat nabij Bath een Belgisch zeiljacht schipbreuk heeft geleden. De vijf opvarenden, drie heeren, 'n dame en 'n kind van negen maanden, zijn aldaar aan land gezet. Allen waren doornat en werden liefderijk opgenomen. Alleen het kind lachte. Dat is het natuurlijk al lang gewend, in dergelijken toestand opgenomen te worden Men seint ons uit Arnhem, dat de politie aldaar een handels reiziger-oplichter arresteerde en aan de Middelburgsche justitie overleverde, van wie hij een goede bekende is. De justitie in onze hoofdstad mag zich wel eens voorzien van andere kennissen Een inwoner van Vlissingen heeft bij de politie aangifte .ge daan, dat hij op den Koudekerkscheweg een spook heeft gezien in het traditioneele witte laken. Vermoed wordt, dat 't de geest van Locarno is, die uit Genève wegvluchtte effect en 'n tube hoofdpijn- Door de Goesche politie is tabletten gevonden. Wanneer men tegenwoordig zijn effecten kwijt ook zijn middelen tegen hoofdpijn kan men Onze correspondent te Hontenisse schreef ons, dat men door het wegbreken van het pannendak zeven kippen had kunnen stelen van een landbouwster. Gezien de slechte uitkomsten van de kippenhouderij, zoekt de politie naar den dader om dezen 'n belooning te geven. Een 18-jarig jongmensch uit Brouwershaven is met zijn auto, waarin drie meisjes, nabij Zierikzee van den dijk gereden en eenige malen met alles over den kop gegaan. Persoonlijke en materieele averij zeer aanzienlijk. „Nu neemt hij van zijn levensdagen.../' Hier is nu niets meer aanwezig. Tot de volgende week, dames en heeren Op den weg naar Koewacht. De voer man komt terug met z'n vracht. Te Domburg maakten we bij gelegen heid van de opening der tentoonstelling van het door werkloozen gemaakte werk een groep van B. en W. en van leden die zich voor de tentoonstelling verdien stelijk maakten. DE UITSLAG VAN ONZE PRI]SVRAAG Wint en Ans op de huwelijksreis T^bt onze spijt moeten wij den deel nemers aan deze prijsvraag mededeelen, dat wij door het tijdroovend sorteeren van de binnengekomen antwoorden nog niet in staat zijn den uitslag en de namen der prijswinners bekend te maken. In het volgend nummer hopen wij zeker hiermede voor den dag te komen. De Redactie.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 11