Pepsodent CRÈME MOUSON Gevonden in Tandaanslag.... Qambeien REGENBOOG Huidverzorging onder de huid, bacteriën die bederf veroorzaken! cinusoi NURBLOND THANS 25 CTS. 1 «°*0fn 1 Dit vindt de geleerde, wanneer hij den tandaanslag analyseert Lactobacillen - bacteriën, die lacti- sche zuren voortbrengen, die het glazuur oplossen en de tanden verwoesten. Het nieuwe materiaal is 2 maal zoo zacht als welke in andere tandpasta's worden gebruikt. Bovendien is het onschadelijk, maar bedenkt, dat het uitsluitend in Pcpsodcnt verwerkt wordt. Vergeet dit vooral niet als U enkele centen wilt besparen door het koopen van een goedkoope pasta. W Vraagt GRATIS onze monstercol lectie aan. bevattende 800 kleuren O in o.a. Zephir-, Parel-, Shetland-. Sport-, Gezondheids-WOL enz. W" voor kousen, sokken, jumpers, babykleertjes, badpakken enz. vanaf 12 ct. per 50 gram Verkoop uitsl. aan particulieren N.V. Amsterdamsen Verzendhuis van Garens, Heerengracht 154 6, A'dam C. Bel op: 1-3-7-3-1 HET adres voor MAATKLEEDING J. MILTENBURG Prins Hendrikkade 138, R'dam Betaling in overleg met cliënt Adverteeren doet verkoopen dat is de moderne huidverzorging! Ook U kunt de huid van onderaf vernieuwen, stevig maken en ver jongen, als U de huid beslist vuak met Crème Mouson inwrijft. Alleen Crème Mouson dringt zoo diep in de poriën van de huid. dat zij haar diepste celweefsel bij den opbouw en bij hei spannen kan ondersteunen. Crème Mouson is er niet mede tevreden alleen de huidoppervlakte in te vetten, maar wordt geheel en al door hel huidweefsel geabsorbeerd. Zij maakt de huid zoo zacht als zijde, friscli en gezond, zonder een onaangenamen vetgians daarop achter te laten. Dan moet U maar eens beginnen met U flink en sterk te voeden en dagelijks aan het ontbijt en voor het naar bed gaan een kop Ovomaltine te nemen. Dat geeft U de kracht en de energie weer terug. Ovomaltine is een extract uit natuurlijke voedingsmiddelen. Ovomaltine bevat alleen de werkelijk voedende bestand- deelen daaruit. Daarom versterkt Ovo zoo. Omdat het louter voeding is. Neemt eens een proef. Voor 70 ct. heeft U reeds een busje versterkt ook UI Om het bederf der tanden te bestrijden moet den tandaanslag dagelijks verwijderd wor den, echter zonder de tanden te beschadigen. Vraagt Uwen apotheker ot drogist uitsluitend naar 't sedert 25 jaar onovertroffen preparaat GOEDECKE In roodc doosjes met loodje. Al het andere wijze men af. Gen -Vertegenwoordiger voor Nederland. OSKAR KOC H Valeriusstraat 36, Amsterdam Tel 26496 U kunt er V* af komen... De onderzoekingen zijn geëindigd. Thans heeft de wetenschap een eind gemaakt aan tandbederf. Een bacterie, bekend als Lactobacii. bevindt zich in tandaanslagvoedt zich met microbische voedsel- deeltjes en scheidt een zuur af. dat glazuur aantast. Wat moet men hiertegen doen? Om deze bacteriën te bestrijden, moet den aanslag verwijderd worden Deze hecht zich hardnekkig vast, daarom kan gewoon borstelen hem niet ver wijderen. Bovendien absorbeert tandaanslag kleur - bestanddeeler Het verwijderen van den tandaanslag is altijd het voornaamste streven van Pepsodent geweest. Men heeft een materiaal ontdekt, dat verschillende voor deden biedt. Het verschil tusschen Pepsodent en andere pasta's is dan ook hemelsbreed. Het nieuwe materiaal is zonder weergahet vertraagt de vor ming van nieuwen aanslag, omdat het de tanden zóó polijst, dat de aanslag zich onmogelijk meer vast kan hechten, terwijl de tanden blinkend wit worden. onsters met bridgebloc tegen inzending van deze ad vertentie of op aanvraag met opgave van het blad aan: A. J. ten Hope's Handel Maatschappij N.V. Rotterdam. Nu kan iedere blondine zich de weelde veroor loven het haar me» Nurbland te verzorgen. Het is de vurigste wensch toch van alle blondines om de zegevierende lichte schoonheid van hun blond haar te behouden. En met recht, want glanzend blond haar maakt ieder gelaat mooier. Wanneer U Uw haar regelmatig met Roberts Nurblond verzorgt, zal het er steeds schitterend blond uitzien. Nurblond toch, de over de geheele wereld bekende speciale shampoo voor natuurblond haar, voorkomt, zooals bekend, niet alleen het donker worden van natuurblond haar, doch geeft ook reeds donker of kleurloos geworden blond haar de goudtint der kinderjaren terug. Het bevat geen kleurmiddel, geen henna en ook geen soda of schade lijke bestanddeelen. Overal verkrggbaar. Probeert het nog heden. Imp. Firma B. Meindersma, Den Haag. Ned.- IndieN.V. B. G; Stibbe's Export Mij., Batavia en Soerabaya. THatlS ROBERTS NURBLOND De speciale shampoo voor blondines s ets De Tandpasta die den aanslag verwijdert. Groote tube f0.75, dubbele tube f 1.25. 4051 CAMILLA HORN zegt: „Mijne vele steeds NURBLOND en wij zgn er verrukt

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 14