Het nieuwe spelletje moet erg interessant en opwindend zijn. te drukken. vervelen men in Amerika weer De boeren in Amerika zijn onrustig. Op verschillende plaatsen kwamen onlusten voor, wanneer boerderijen een gevolg van de crisis gerechtelijk moesten worden verkocht. Bij zoo'n gelegenheid dwongen de boeren den sheriff (politiebeambte) de vlag te kussen, als een soort boetedoening voor zijn gedwongen „on-Amerikaansch gedrag". Waar de krantenberichten vandaan komen, welke men over de geheele wereld leest, in de hoop eindelijk eens het bevredigend resultaat te hoorenhet gebouw te Genève, waar de Ontwapenings-conferentie vergadert en waar de voor Europa zoo gewichtige en broodnoodige besluiten moeten worden genomen. No. 51 VRIJDAG 19 MEI 19.33 Voor menschen die zich pen nieuwe „sport" bedacht, n.l. wedrennen met kakkerlakken. Ieder kind op school heeft ge hoord en gelezen van het ont zaglijke ijzeren bouwwerk, het wereldwonder, de 1400 M. lange spoorbrug over het Hollandsch Diep. De Neder- landsche bruggenbouwersgaan er nog zoo'n kolossaal werk ondernemeneen verkeersbrug over het breede water, die de verbinding Noord- en Zuid- Nederland veel zal verbeteren. Het voorbereidende werk met zandzuigers, die het terrein op de gewenschte hoogte zullen brengen, is reeds begonnen. Om het reizen per auto nog veiliger te maken hebben de heeren M. v. Leeuwen en drs. v. Lammeren te Den Haag octrooi aangevraagd opeen noodrem-systeem voor auto's. Wanneer de chauf feur onwel wordt of de auto niet meer in zijn macht heeft, kunnen de passagiers den wagen tot stilstand brengen door eenvoudig op den knop

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 3