i t. 3?r 202 Twee sollicitanten naar de over winning van den grooten Ma rathonloop zijn verliefd op precies hetzelfde meisje, dat toevallig ook een fanatieke sport- enthousiaste is. Voordat echter het moment van den grooten strijd is aangebroken, is er heel wat ge beurd, niet zoozeer met de Mara- thonloopers, dan wel met het meisje. Zij heeft inmiddels van de Olym pische Spelen de gouden zwem- medaille weggesleept en bovendien nog een auto-ongeluk gehad met een mannelijken collega, zoodat het ziekenhuis zich over haar heeft moeten ontfermen. De twee vrien den-aanbidders loopen inmiddels wat zij kunnen, doch daar de een 'n wond aan zijn voet heeft ge kregen door een verwisseling van schoenen, begint het er veel op te lijken, dat een minder op den voor grond tredende tippelaar het zal winnen. Brigitte Helm, die de rol van het meisje speelt, hoort in het ziekenhuis van den strijd en be geeft zich in weerwil harer ver wondingen naar het stadion, waar de wedstrijd precies andersom, dan men gedacht heeft, eindigt. De naam E. A. Dupont, die als regisseur fungeerde, staat bovendien borg voor een goede bewerking en een behoorlijke spanning. De film wordt in Nederland door de UFA uitgebracht. No. 7 Even voor de eindspurt. Het „gele gevaar" is zeer nabij Op de publieke tribune volgt men met belang stelling den strijd. Trade von Molomede een der hoofdpersonen, in haar niet ongezellig boudoirwachtend op de overwinning van haar man, welke uitbleef.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 10