De witte neger. De groote sensatie in de geneeskundige wereld is een Amerikaansche neger, die eenigen tijd geleden ernstig ziek werd. nadat hij zekere kruiden als geneesmiddel had ingenomen. Toen hij echter beter werd, was zijn zwarte huid gedeeltelijk wit gewordentenslotte bleven alleen enkele plekjes op zijn gezicht donker. Mk Zoo ziet Chicago er 's avonds uit gedurende de reusachtige tentoonstelling „Een eeuw van vooruitgang" één en al lichtZoo kunnen de bezoe kers de tentoonstelling ook bekijken vanuit de torens en de kabelbaan, die boven het terrein is gelegd. In Zevenburgen ontstond een explosie van aardgas, welke een gat in den bodem sloeg, waaruit twee dagen lang steenen van 100 tot 200 K.G. zwaar werden geslingerd. Daarna kwam een kolossale vuurzuil uit den krater, welke dagenlang brandde met een knetterend en knallend geluid, waardoor de bewoners in den omtrek uit den slaap werden gehouden. Men moest wachten tot het brandende gas uit zichzelf gedoofd was, want het was onmogelijk het vuur te blusschen. Een interessante foto van een belangrijken roeiwedstrijd in Californië iedere roeiwedstrijd in Californië is iets belang rijks genomen vanuit een luchtschip. De trainer van een der deelnemende verenigingen huurde een luchtschip, om een onbelemmerd gezicht op den wedstrijd te kunnen hebben. Dat wordt vallenDe amazone kijkt min of meer bezorgd om den vreemden stand van haar rijdier, terwijl het paard belangstellend naar be neden blikt, om te zien wanneer zijn berijdster in het water terecht zal komen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 2