KWATTA'S Si ©ld örottaae CEcOSSttUfe urn (^vender CUater Kuchen Pepsodent een K watta-reep, vollemelk... MIJ een puur - - V ook Kwatta natuurlijk! VOLLE MELK EN PUUR 12 Weken roerloos op zijn rug! BEREID U VOOR! „Wat moet ik doen om tandaanslag te bestrijden en mijn tanden te behouden?" Tandaanslag is steeds aanwezig - in iederen mond - op iederen tand - het plant zich steeds voort. De grootste schade berokkent tand aanslag door tandbederf. In den tandaanslag bevinden zich kleine bac teriën, die een scherp zuur afscheiden. Dit zuur verteert het glazuur zooals andere zuren gaatjes in hout of stof fen bijten. Steeds dringt dit zuur dieper en dieper door. Tenslotte wordt de zenuw bereikt het wortelkanaal wordt geïnfecteerd en wanneer niet tijdig geplombeerd wordt, is het onheil niet te overzien. Om bederf tegen te gaan moet men Pepsodent gebruiken inplaats van ge wone tandpasta's. Waarom? Omdat Pepsodent een speciaal materiaal be vat dat den tandaanslag verwijdert. Dit materiaal in Pepsodent is een van de meest opzienbarende ontdekkingen van dezen tijd. Haar vermogen om ieder spoortje van tandaanslag te ver wijderen is een openbaring! Algemeen wordt erkend, dat dit materiaal twee maal zoo zacht is als dat. welk in gewone tandpasta's verwerkt worden. G«brvik P«p»odent tweemaal per dag en bezoek Uw tandarts tweemaal per |a ar. is de tandpasta,dte den tandaanslag verwijdert tube f 0 75, dubbele lube 1.25. 4176 if, met MANOEUVREREEPEN geldig Kwatta-soldaatje Nu reeds 10 jaar vrij van pijn Nieuwe overwinning op rheumatiek dagen niet weten wat rheumatiek is. Want het is het'overtollige urine zuur, dat de rheumatische toestan den veroorzaakt. De verschillende minerale zouten nu in Kruschen sporen alle afvoerorganen (dus ook de nieren) aan tot gezonde, regel matige werking, opdat het urine zuur en andere schadelijke afval stoffen der spijsvertering behoorlijk uit het lichaam verwijderd worden. Het is deze kleine aansporing, die u noodig hebt. Laat Kruschen ook u hierin hel pen. Koop vandaag nog een flacon en begin morgenochtend ook met „de kleine dagelijksche -dosis". Steeds weer komen de legbare bewijzen binnen, dat rheu matiek de geregelde „kleine dage lijksche dosis" Kruschen eenvoudig niet kan weerstaan. Hier volgt en geval, dat ons weer onlangs neegedeeld werd „Het is nu eenige jaren geleden, dat ik ziek werd door spier-rheuma- tiek en ik 12 weken lang plat op nijn rug moest blijven liggen. Mijn dochter kocht toen een flacon Kruschen Salts en eiken morgen dosis. Al gauw bemerkte ik verbetering en ik ging er dus mee door. Met volledig succes. Want van dien dag af, nu tien jaar en acht maanden geleden, heb ik nooit eenig teeken rheumatiek meer gevoeld. Nooit heb ik een dosis overgeslagen. Eerder ik mijn middageten willen dan mijn dosis Kruschen Salts. Tegen woordig ben ik vrij van alle spier pijnen en wanneer ik ook anderen hoor klagen over stijfheid of pijn in de gewrichten, raad ik steeds Kruschen aan." Indien uw afvoerorganen altijd naar behooren hun plichten ver vulden, zou het giftige zich nooit kunnen ophoopen dan zoudt ge tot het einde is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten a 0.90 en 1.60 per flacon en wordt gefabri ceerd in Engeland door de Fa. E. Griffiths Hughes Ltd., sinds 1 "ƒ56 t€ Manchester gevestigd. Stralende gezondheid voor 1 cent per dag. Imp.: N.V. Rowntree Handels Mij., Heerengracht 209, Amsterdam-C. REGENBOOG W Vraagt GRATIS onze monstercol lectie aan, bevattende 800 kleuren O in o.a. Zephir-, Parel-, Shetland-. Sport-, Gezondheids-WOL enz. W" voor kousen, sokken, jumpers, babykleertjes, badpakken enz. vanaf 11 ct. per 50 gram Direct van fabriek aan particulic- N.V. Amsterdamsch Verzendhuis van (iarens, Heerentfracht 154 6, A'dam C. Bekend maken wat ge hebt aan te bieden, is omzet vergrooten Jjit op dsuinocuTvI Verfijnde melkchocolade. Daarmede is onze bekende bloemenserie compleet. 0ro«miö>'ï Pas op, dal de goede zorgen aan Uw uiterlijk besteed, niet vergeefs zijn door een te sterke of een algemeen parfum te gebruiken. De decente geur van enkele druppels Old Cottage Lavenderwater zal ook U in het meest uitgelezen gezelschap de belangstelling schenken, die de vrouw van verfijnde beschaving toekomt. De typische groene fla con Old Cottage Lavenderwater en ook de andere Old Cottage artikelen hebben toch reeds een plaatsje op Uw toilettafel? Import.: RICHARD WERNEKINCK Co., Huddestraat 9, Amsterdam-C.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 19