i a i *4* WoiukUfuMdoy te 'Clinge VRIJDAG 1 SEPTEMBER 1933 No. 14 Weinig geriefelijk voor het moderne verkeerblijft het bruggetje bij de Zuid-havenpoort te Zierikzee toch zeer fraai en karakteristiek hoekje uitmaken van de stad. Een oud schuurtje te Hengstdijk, dat met zijn omgeving een schil derijtje waard Onder bakkers op weg naar Arnemuiden Langs den mooien, landelijken dijk St. Annaland naar Sta /V- S Molengezichten in onze provincie wor den steeds schaar- scher. Een aardig molenlands htp on der de gemeente Axel 't Is een akelig-nerveuze vlieg- en race- en hardloopttjd; Wil je wel gelooven, dat ik onze voorouders benijd Om gezapig langs de wegen koutend af en aan te gaan Hier eens even rond te kijken, daar eens even stil te staan Onze tijd heeft 't rustig loopen wel geheel en al verleerd; Niemand, die geen snellen wagen of een vliegmachien begeert. Hoogstens neemt men nog een „loopje' met een ander, altijd dan Hoogstens gaat men, op den loop voor moordenaars of voor 't gevang. Wie wil dan vandaag nog loopen Fnkel praatjes, loopen", en zelfs die zijn niet meer te stuiten in hun wilden loopersren 1 Dat thans niemand meer wil loopen, loopt dit niet het spuigat uit V Heeft het lief en langzaam loopen het dan heelemaal verbruid Neen, want in de Clinge klinkt een Allen op ter wandelsport 1 Flink de beenen uitgezwaaid en sterk de lendenen omgord 1 Wandelsportdag,- 't is een uiterst goed en sympathiek idee; Loopers, op, en naar de Clinge, al wat loopen kan loopt mee 1

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 6