het kost niets méér Kruschfï Salts Humeurige en knorrige vrouw EEN AANHOUDER WINT GEREGELD ADVERTEEREN IS WINNEN Onze abonné's Gratis Ongevallenverzekering Belangrijke Mededeeling! Eén kop per dag houdt JONG EN SLANK Dr. E. Richter'* Kruidenthee medisch samengesteld uit ge neeskrachtige Alpenkruiden het beproefde, gezonde middel tegen vetaanzetting tot na tuurlijke gewichtsvermindering. DR. E. RICHTER'S KRUIDENTHEE Durf te lachen Laat Uw lach een stralende lach zijn, die schitterend blanke tanden laat zien. Daar is PASTOL voorl PASTOl neemt alle aanslag weg, houdt Uw tanden gaaf en gezond maakt ze parelblank. Ook in tuben verkrijgbaar. Doos 20 en 35 ct. Tube 35 en 60 ct. Nederlandsch Fabrikaat. maakt Uw tanden blank avri FOBTy FOUP goed gekleed te gaan, daar forty four u voor f 37.50 het beste brengt wat er op het gebied van heerenkleeding gebracht wordt, zoowel .wat betreft coupe, kwaliteit als afwerking. want de prijs van forty four gemaakte heerenkleeding be draagt thans slechts f 37.50 ook voor corpulente figuren. f 37.50 voor ulsters f 37.50 voor winterjassen f 37.50 voor najaarscostuums f 37.50 voor blauwe en zwarte costuums f 37.50 voor smoking costuums f 37.50 voor rokcostuums f 37.50 voor jacquetcostuums f 37.50 voor colbert en vest en gestreepte pantalon f 37.50 voor regenjassen n.v. the house of quality imsterdam den haag rotterdam leidschestroot 7 groenmarkt 24 noord blaak 85 Ongeschikt om mee om te gaan Herstelde zichzelf volkomen werkende organen, waardoor de afvalstoffen zich in het lichaam ophoopen. De kleine, dagelijksche dosis" Kruschen maakt een eind aan dit alles, omdat het de afvoerorganen tot geregelde werking aanspoort. Het gevolg van deze inwendige schoonheid is, dat verfrischt en vernieuwd bloed door Uw aderen stroomt. Uw lichaam en geest zullen van deze zuiverende werking den weldadigen invloed onder vinden U voelt zich gezonder en gelukkiger. „Ik ben 39 jaar," schrijft een vrouw, „maar een tijd lang heb ik er uitgezien en me gevoeld of ik 100 jaar was. Ik kreeg, nu en dan zonder eenige reden een gevoel van totale uitgeputheid. Ik was niet geschikt om mee te gaan, omdat ik altijd humeurig en knorrig was. Ik had absoluut geen lust meer om mijn huishouden te doen en evenmin om eens hier en, daar heen te gaan. Ik was altijd maar doodmoe, zoodat ik het leven als een voortdurenden last begon' te voelen. Twee jaar geleden kreeg ik ischias langs mijn geheele linkerzij van af de heup naar beneden. Ik .nam Kruschen Salts en vond dat het me uitstekend hielp. Sedert ik het begon te gebruiken, ben ik een heel ander mensch geworden. Ik ben gaan inzien, dat het leven waard is om geleefd te worden. ie gemakkelijker energie. Mevr. G. M." In negen en negentigvan de honderd gevallen is een slechte gezondheid de oorzaak van een slecht humeur. Een ziekelijke geest vindt zijn Oorzaak in een ziekelijk innerlijk het gevolg van traag is uitsluite.nd verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten f o.go en. f i.6o per flacon. Stralende gezondheid voor i cent per dag. Imp. N.V. Rowntree Handels Mij. Heerengracht 209, Amsterdam-C. Let op dat op het etiket op de flesch, zoowel als op de buitenverpakking, de naam Rowntree Handels-Mij. Amsterdam voorkomt. uinuHummmminmiHUHHHHHHUHiii Zijt gij reeds abonné van dit blad?... Zoo niet, abonneert U nog heden IIIIIHIIIIIIIIIIIIIItlt llllllllllflIllllltllltlflIIMHIIIIIHIIII worden er op attent gemaakt dat zij, die voor een eventueele uitkeering ingevolge onze in aanmerking wenschen te komen, op tijd hun abonne mentsgeld voldaan moeten hebben. Eenieder drukken wij dus op het hart zich steeds regelmatig hiervan te kwijten, opdat wij den gegadigden, die zulks zouden hebben nagelaten, geen teleurstelling behoeven te bereiden. Ingevolge talrijke aanvragen door onze abonné's om naast de zoo populaire premie-romans ook eens boeken ter beschikking te stellen voor jeugdige lezers, zijn we thans overgegaan tot de uitgave van een serie jeugd-boeken, waarvan het eerste heden verschijnt. Dit vlot geschreven, buitengewoon spannend boek, getiteld ,,£en heldhaftige padvinders-patrouille"is rijk geïllustreerd en zal niet alleen door jongens, gezien het onderwerp van het verhaal, maar evengoed door meisjes genoten wordenOndanks de vele teekeningen en een gekleurde prent waarvan dit 'eerste jeugd-premieboek voorzien is, is de prijs toch niet hooger gesteld dan die van onze andere premie-uitgaven, derhalve op slechts 17% cents, franco per post 22% cents (na ontvangst van postwissel). Een reden te meer om dit mooie boek waarmede uw jongens en meisjes genotvolle uren zullen doorbrengen, aan te schaffen. Het is verkrijgbaar bij den bezorger, agent of op ons Hoofdkantoor. ADMINISTRATIE „GROOT ROTTERDAM

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 30