BINNENLAND No- 18 VRIJDAG 29 SEPTEMBER 1933 347 Ophet monument aan den Zuiderzeedijk, waarvan we enkele weken geleden een afbeelding plaatsten zal naar het ontwerp van Hildo Krop een reliëf worden aangebracht, waarvan we hierboven een afbeelding plaatsen. Voor eenige dagen had door Ir. A. Kalff, Minister van Waterstaat de opening plaats van de hoogspannings lijn Geertruidenberg—Eindhoven. Een kijkje op de geweldige transformatoren binnen 't gebouw der centrale. Op den te Heeze gehouden Landstormdag werd Minister Deckers door de bevolking van zijn geboorteplaats gehuldigd. Zijne Excellentie met een aantal militaire en burgerlijke autoriteiten temidden der Heezer boerinnekes Een uitgelezen gezelschap was op Schiphol bijeen ter gelegenheid van de opening van het Clubgebouw der Amsterdamsche Aero-Club. We zien op onze foto. genomen tijdens de vliegdemonstraties van nr.; Vice-admiraal b. d. Quant. A. Fokker. Prins Hendrik E S Enthoven (lid v. d. Raad van Beheer der K.L.M.). E. Th. de Veer (dir. van den Lucht vaartdienst). A. S. Thomson, (stationschef K. L. M.) E. Krone (voorz. Adamsche Aero- club) A. Plesman (dir. K.L.M.) en Kolonel van Reede. In de Krabbenbosschen onder Rijsbergen is dezer dagen een R.K. Kleuterhuis ge opend, waarvoor tal van bekende Brabantsche autoriteiten groote belangstelling toonden. Op onze foto zien we van l.n.r: Mr. Dr. v. Sonsbeeck. Burgem. van Breda Mr Dr. v. Rijckevorsel. Commissaris der Koningin in Noord-Brabant, die het Tehuis opende, architect Mol. die het ontwierp, en Mevrouw van Dijk. de directrice met een der kleine verpleegden

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 3