A-T R Niet alle verandering is ook een verbetering de verandering die wij in onze vrouwenbladzijde gebracht hebben zal echter al heel spoedig blijken wel degelijk een verbetering te zijn, een verbetering, daarvan zijn wij overtuigd, die al onze lezeressen met vreugde zullen begroeten. VRIJDAG 13 OCTOBER 1933 dien aan onze abonné's tegen den buiten gewoon lagen prijs van 50 cent als premie aanbieden het schitterend uitgevoerde mode album „Winterweelde", door het patronen- kantoor „Panora" uitgegeven, waarin niet alleen al de door ons te publiceeren mo dellen zijn opgenomen, maar bovendien nog een keur van andere modellen. In een algemeen tijdschrift is het nu eenmaal niet mogelijk meer dan 'n stuk of drie modellen van kostuums op te nemen en daar de nieuwe wintermode niet langer dan enkele maanden van kracht blijft, kunnen wij dus in dien tijd maar 'n beperkt aantal modellen geven. Wie daaraan niet genoeg meent te zullen hebben om 'n keuze te doen, doet ver standig zich dit album aan te schaffen daarin is zoo'n ruime keuze te vinden, dat zeer zekeriedereen er in zal aantreffen wat zij zoekt. Van alle mantels, mantelkostuums, avond japonnen en japonnen leveren wij patronen tegen den buitengewoon lagen prijs van 35 ct., voor die van rokken, blouses, kleine avondjasjes, sjaals, bontkragen en kinder kleding behoeft niet meer dan 20 ct. te worden ingezonden. Frankeerkosten voor de toezending, die als spoed-drukwerk geschiedt, worden niet in rekening gebracht. Alle bestellingen kunnen worden gedaan aan Het Patronenkantoor „Panora", Nassau- plein 1 Haarlem, aan het bureau van dit blad, of aan de loopers, die u wekelijks uw blad thuis komen brengen. Wij moeten er evenwel de aandacht op vestigen, dat geen bestellingen zullen worden uitgevoerd, die niet vergezeld gaan van het verschuldigde bedrag bestelt men per brief, dan sluite men het bedrag aan postzegels in, bestelt men mondeling aan het kantoor, of aan een looper, dan storte men het geld bij de bestelling kosten voor inning van het verschuldigde kunnen er, waar het om zulke kleine bedragjes gaat, natuurlijk niet meer af. Om haar die haar kleeren zelf wenschen te ma ken daarbij zooveel mogelijk te helpen, hebben wij bovendien verkrijgbaar gesteld een „Handleiding voor het vervaardigen van Dameskleeding", die een waardevolle aanwinst zal zijn voor elke bezit ster van het album „Winterweelde". Tegen inzen ding van 15 ct. wordt het boekje toegezonden, terwijl het ook, evenals de patronen, van ons kantoor kan worden afgehaald, of aan de loopers besteld. Hoewel het niet mogelijk is, door re producties in ons blad 'n volledig denk beeld te geven van 't album „Winter weelde", daar dit ook tal van fraaie ge kleurde platen bevat en is voorzien van 'n in goud, blauw en zwart gedrukten omslag, willen we toch op deze blad zijde een paar van de niet gekleurde modellen weergeven: ook van deze kun nen dus reeds patronen besteld worden. 573 Japon pan épinglé stof. De japon is versierd met dubbelen kraag van lingerie, rok met gebogen lijn aan de taille, wijde mouw. Benoodigde stof 3 Meter, 130 c.M. breed. Zooals zij die geregeld deze bladzijde voor de vrouw lezen weten, hebben wij er ons steeds op toegelegd, onze lezeressen zoo goedkoop mogelijk aan patronen voor haar kleeding te helpen door middel van ons Patronen- kantoor konden wij tegen zeer, billijke prijzen de pa tronen leveren van alle japonnen, mantels, blouses enz. die in onze vrouwenbladzijden verschenen. We gaan het nóg goedkooper doen 1 Voortaan zal ons duurste patroon 35 cent kos ten, wat dus belangrijk minder is dan we tot nog toe moesten berekenen, terwijl bovendien de af werking der patronen verzorgder zal wezen en bij ieder patroon een teekening van het model wordt gevoegd, benevens een schema, hoe men de patronen uit de stof moet knippen om met zoo min mogelijk stof te volstaan. Elke week zullen wij twee of drie modellen in deze rubriek opnemen, waarvan de patronen in verschillende maten voorradig zijn, zoodat om gaande levering verzekerd is. Die maten zijn, voor mantels, japonnen en rokken 42, 44, 46 en 48 en voor blouses, 40, 42, 44 en 46. Bovendien zijn van onze modellen voor kinderkleeding patronen in voorraad voor kinderen van 5 tot 13 jaar. Dat is echter nog niet alles. Wij kunnen boven- Raglan mantel van bouclé stof. 1 rij knoopen. Per- sianer kraag en revers, mouwen en zakken met soutache garneering. Be noodigde stof: 3 Meter, 140 c.M. breed.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 18