I ONGEVALLENVERZEKERING gpuschen Salts Onze Abonné's WIJZIGING KERSTBOEK Geval van zware rheumatische pijn te Amsterdam P. HOPPE OVER ONS „Men wist geen raad meer!" In drie maanden de pijn verdwenen en voor goed... „Het is mij een behoefte", schrijft de heer J. G. te Amsterdam, „U te laten weten, dat het gebruik van Kruschen Salts mij radicaal heeft bevrijd van zware rheuma tische pijn. Ik heb speciaal hiermede gewacht, totdat ik de absolute zekerheid had, dat geen herhalingen zich voordeden. Had twee jaar geleden hevige rheumatische pijnen, welke zoo erg waren, dat men geen raad meer met mij wist. Heb toen langen tijd getobd met kruiden, magnetiseurs en dergelijke, totdat ik ben overgegaan tot Kruschen Salts, en na drie maanden was alle pijn verdwenen, zoodat ik weer kan loopen, fietsen en autorijden als gewoonlijk. Heb echter nadien trouw gezworen aan Kruschen Salts en zal dit blijven doen. U kunt volgens goeddunken van dit schrijven ge bruik maken, waar noodig. J. G. te Amsterdam." Alweer een verklaring bij de zoo vele duizenden dat Kruschen Salts zelfs de zwaarste rheumatiek bestrijdt. Wat zeer begrijpelijk is. De oorzaak der rheumatiek is immers een teveel aan urinezuur, dat ontstaan kan, wanneer de inwendige organen niet voldoende werken en de afvalstoffen zich in het lichaam kunnen ophoopen. Wanneer U dan bedenkt, dat de verschillende zouten in Kruschen de afvoerorganen aansporen, zoodat alle onheilbrengende afvalstoffen dus ook het kwaadaardig urinezuur geregeld en volkomen uit het lichaam verwijderd worden, dan zult u toegeven, dat Kruschen Salts bij rheumatiek verlichting móét brengen., En indien dan de „kleine dagelijksche dosis" U j inwendig „schoon" blijft houden, kan de rheumatiek nooit meer vat op U krijgen. Over enkele weken zal ons Kerstboek verschijnen, hetwelk bij wijze van premie aan onze abonné's zal worden verstrekt tegen den uiterst lagen prijs van slechts 80 ets. Teneinde eenieder in de gelegenheid te stellen dit kostelijk werk, 't welk on getwijfeld alles wat er op dit gebied in ons land verschijnt zal overtreffen, aan te schaffen, hebben wij het mogelijk gemaakt dat desgewenscht deze som van 80 ets. in 8 wekelijksche ter mijnen van lO ets. wordt voldaan. Onze bezorgers of agenten zijn voor zien van kaarten, waarop na even- tueele bestelling een en ander kan worden aangeteekend. DE ADMINISTRATIE is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten f 0.901 en f 1.60 per flacon. Stralende gezondheid voor één cent per dag. Imp. N.V. Rowntree Handels-Mij. Heerengracht 209, Amsterdam-C. g Op het oogenblik kunt U Kru- j» schen Salts probeeren zonder dat t het U iets kost. Er zijn namelijk I onlangs onder de apothekers en f drogisten een aantal flacons I Kruschen verdeeld, die alle verpakt zijn met een gratis proefflacon. Ij U kunt dezen gratis proefflacon ,1 gebruiken zonder den gewonen I; flacon Kruschen te openen. En Ij indien U na deze proef niet vol- komen tevreden bent, kunt U den jj grooten flacon ongeschonden terug- I brengen naar den apotheker of f drogist bij wien U dezen gekocht hebt. Hij zal U uwe geheele uit- p gave (f 1.60) onmiddellijk en zonder 1; omwegen terugbetalen. Maar vergeet niet, dat de gratis proefflacon alleen verpakt is bii de I groote maat en slechts voor een t beperkten tijd verkrijgbaar is. Gaat dus nu naar uw apotheker of drogist, voordat hij deze „Groote Proef-1 pakken" uitverkocht heeft. Let op I dat op het etiket op de flesch, zoowel j als op de buitenverpakking de naam Rowntree Handels-Maatschappij Amsterdam voorkomt. worden er op attent gemaakt, dat zij die voor een eventueele uitkeering ingevolge onzer Gratis Ongevallenverzekering in aanmerking wenschen te komen, op tijd hun abonne mentsgeld voldaan moeten hebben. Eeniederdrukken wij dus "bp het hart zich steeds regelmatig hier van te kwijten, opdat wij den gegadigden die zulks zouden hebben nagelaten geen teleur stelling be hoeven te bereiden. In verband met art. 9 der verzekeringsvoorwaarden, brengen wij ter kennis van onze abonné's, dat art. 1 b, luidende: „Tusschen 18 en 60 jaar oud zijn," wordt gewijzigd in: „Tusschen 18 en 70 jaar oud zijn." Alle betalende geabonneerden zijn derhalve door deze publicatie tot den 70»jarigen leeftijd verzekerd. Verder wordt aan art. 3 toegevoegd: >>20 gulden, indien het ongeval de eenige en rechtstreeksche oorzaak is van de amputatie van ieder lid van een duim of wijsvinger, binnen 10 dagen na het ongeval; 5 gulden indien het ongeval de eenige en rechtstreeksche oorzaak is van de amputatie van ieder lid van eiken anderen vinger, binnen 10 dagen na het ongeval." Nieuwe jurkjes. Hoe lang blijven ze heel? Allebei een prachtig nieuw jurkje aan en nu braaf samen wandelen Dat gaat vijf minuten goed. Dan begint het hollen, stoeien en ravotten. Toch heeft Moeder geen zorgen. De jurkjes zijn met Carp's garen gemaakt. Dat houdt. Geen naad tornt los, geen knoop gaat er af. En 't is zoo prettig werken met dat ge lijkmatige soepele ga ren. Dat heeft geen knoopen, dat breekt niet en krinkelt niet voor de naald. Echt garen om mee op te schieten. R4 ONOVERTROFFEN NEDERLANDSCH FABRIKAAT DE DIRECTIE VOOR KENNERS

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 30