Van Houten's WAAROM IMMERS U Wijziging Ongevallen* Vevzekeving JtvJIMUocold cream Combinatie-contracten Hoofdprijs: i 100.000, Het fortuin begunstigt Dame uit Dc langen tijd aan n Haag leed spierpijnen... Ja, zegt Uw keuken TVwïYC VANISHING EN CHARME TREKT ALTIJD AAN! CACAO gevraagd, HOE zal ik met de KLEINSTE risico de GROOTSTE winkans ge nieten. onze zijn U toch" ook bekend: 5 winkansen, waaronder 2 1/20 van de Staatsloterij en 3 zonder nieten. 50.000, 31.000, 3 X 25.000, 2 x f 20.OOO, f 10.OOO enz. voor slechts 2.50 per maand. Het kost U niets, eens prospecti aan te vragen en het is Uw belang. ons kantoor; let wel, de laat ste loterij keerden wij de volgende Hoofdprijzen uit: De 100.000 viel te Wildervank. De 50.000 viel te Genum. De 31.000 viel te Franeker. De 20.000 viel te Wommels. De 10.000 viel te Finkega. Aanvang Staatsloterij 20 November a.s. Maakt ook gij een begin, door onderstaand formulier op te zenden aan SCHAFRAAD'S Adm. Kantoor, Weerd 13, Leeuwarden, Giro 51733, Bij kantoor O. Boteringestraat 79, Groningen. U gelieve mij inlichtingen te verstrekken betreffende uwe Combinatie-contracten Naam Straat: Woonplaats Abonneert U op dit blad Nu van alle „Sedert langen tijd leed ik aan' spierpijnen, die in hoofdzaak yeroor- zaakt werden door het zenuwgestel. Van alles had ik al geprobeerd om van die pijnen af te komen, echter zonder resultaat. Totdat ik tnu een iaar geleden oegonnen ben met het gebruiken van Kruschen Salts. Eigenlijk gezegd had ik er al na een half jaar zooveel baat van de pijnen waren nagenoeg geheel weg. Toen had ik U reeds willen berichten, hoe veel succes ik met het gebruik van Kruschen Salts gehad had. Ik heb echter een vol iaar gewacht om mei te meer zekerheid de genezing aan bovengenoemd middel toe te schrijven en het iedereen te kunnen aanbeve len. Ik geef U daarom ook het recht, van mijn schrijven gebruik te ma ken als aanbeveling van het voor treffelijk ,JCruschen Salts." A.B.'* De pijnen van allerlei vormen van rheumatiek zijn' meestal een aanduiding van te trage werking der inwendige organen, een gebrek, waarvan de lijder zich zelden be wust is. Deze toestand brengt echter een ongemerkte ophooping van schadelijke stoffen, die langzamer hand het bloed onzuiver maken en de ondraaglijke pijnen veroorzaken. De „kleine dagelijksche dosis" Kruschen Salts houdt Uw inwen dige organen in actieve werking, zoodat alle onzuiverheden volledig en regelmatig uit het lichaam ver wijderd worden. Het gevolg is een inwendige „reinheid" en een zuivere b loedsomloop, vrij van alle schade lijke stoffen, v/elke verantwoordelijk zijn voor menigen onverklaarbaren toestand van slechte gezondheid. pijn verlost! is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten f 0.90 en f 1.60 per flacon. Stralende gezondheid voor één cent per dag. Imp. N.V. Rowntree Handels-Mij. Heerengracht 209, Amsterdam-C. Op het oogenblik kunt U Kru schen Salts probeeren zonder dat het U iets' kost. Er zijn namelijk onlangs onder de apothekers en drogisten een aantal flacons Kruschen verdeeld, die alle verpakt zijn met een gratis proefflacon. U kunt dezen gratis proefflacon gebruiken zonder den gewonen flacon Kruschen te openen. En indien U na deze proef niet vol komen tevreden bent, kunt U den grooten flacon ongeschonden terug brengen naar den apotheker of drogist bij wien U dezen gekocht hebt. Hij zal U uwe geheele uit gave f 1.60) onmiddellijk en zonder omwegen terugbetalen. Maar vergeet niet, dat de gratis proefflacon alleen verpakt is bij de groote maat en slechts voor een beperkten tijd verkrijgbaar is. Gaat dus naar uw apotheker of drogist, voordat hij deze Groote Proef- pakken" uitverkocht heeft. Let op dat op het etiket op de flesch, zoowel als op de buitenverpakking de naam Rowntree Handels-Maatschappij Amsterdam voorkomt. Uw annonce hier...? Vraagt tarieven aan: Centrale Adv.-afdeeling N.Z. Voorburgwal 69-73 A dam C. - Telef. 46878 Omdat dit een fornuis Is, zooals het hoort. Het kookt, bakt, braadt en verwarmt. Prima constructie. Kleuren: zwart, groen-, rood, wit en blauw emaille. Diverse For nuizen ook in verchroomde uitvoering voorradig. Zwart Emaille vanaf 24.50 Haarden - Kachels - Fornuizen Nieuwe Harkt 19 - Rotterdam Rotterdamsche Dijk 247 - Schiedam MONSTERS van beide Creams ontvangt U na inzending van 10 cent porto aan POND'S EXTRACT Co., Afd. 1611, AMSTERDAM NAAM: ADRES: „Nu een gezellige kop cacao." In verband met het bepaalde in art. 9 der ver- zekeringsvoorwaarden brengen wij ter kennis van onze abonné's, dat aan art. 5 sub d wordt toegevoegd „of indien een en/of ander, bedoeld in de eerste alinea van dit artikel, het gevolg is van de in werking van warmte (als bijv. bij warmtestuwing en dergelijke, of koude (als bevriezing en der gelijke)"; dat in artikel 5 sub a (vermeld onder de alinea aanvangende met de woordenvan deze ver zekering zijnenz.) vervalt: „of daarbij desbewust tegenwoordig zijn"; dit wordt gewijzigd in „of daarbij desbewust tegenwoordig zijn, of wan neer zij in de nabijheid van licht ontplofbare stoffen (waaronder te verstoon licht ontplofbaar opgevat als een eigenschap der stoffen, ook al bevinden zich de stoffen in eenig omhulsel of andere verpakking) desbewust vertoeven." Aan artikel 3 wordt achter „Voor verkeersonge vallen" toegevoegd: „(waaronder ook te verstaan ongevallen, voor komende bij het gebruik van een rijwiel, auto of andere, al dan niet mechanisch voortbewogen middelen van vervoer en/of ongevallen, ontstaan door den toestand van den weg en verder onge vallen, veroorzaakt door het in aanraking komen met genoemde middelen van vervoer)."' 'DE DIRECTIE UZABETH ALLAN M.G.M. Er is een schoonheid, die afstoot - charme trekt altijd aan Wat is de grootste charme van een vrouw De jeugd, de fijne nuan ces van haar doorschijnende teintEn toch - welk een geringe zorg men dikwijls aan zijn teint besteedt! Blijf jong, blijf mooi, gebruik Pond's! Overdag wat Pond's Vanishing Cream, wat Pond's Cold Cream 's avonds - kan het eenvoudiger Vraag meteen twee monstertubes aan L In een wip is ie klaar en 't is merkwaardig welk een ouder- wetsch gezellige stemming zoo'n dampende kop Van Houtens cacao meebrengt. En als U de cacao dan gereed maakt volgens het recept van Van Houtens fameuzen kok, dan weet U zeker, dat de fijne, natuurlijke cacao- smaak en hetzuivere aroma werkelijk verrassend tot hun recht komen. Van Houten's kok heeft nog meer recepten. "Ze staan op de verpakking van de nieuwe bussen. Recepten voor pudding, vla, taarten. Dat kunt U alle maal maken van cacao. En aan het eind van de maand, als de bus leeg is, ontvangt U nog het prachtige „Eigen Tijdschrift". MET RECEPTEN ttbe -M. ftflcgTk. Vraagt Uwen winkelier het nieuwe '/z-ons pakje vanVan Houten a 10 cl, voldoende voor 10 koppen cacao of een groote chocolade-pudding, en ge zult een vaste Van Houten klant worden.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 30