OQ X GeslaagdBlij en trots laten de leerlingen op een leeuwenfokkerij in Holly wood hun diploma zien aan de leeuwen, niet wie zij hun bekwaamheid moesten bewijzen. Op deze leeuwenfokkerij kon men een cursus volgen in leeuwentemmenbe zitters van dit diploma vinden soms werk in de filmfabrieken, wanneer wilde dieren in films moeten optreden. Het Engelsche stadje Bethal Green is een van de altijd nog weinige steden, waarover een vrouw als burgemeester regeert. Zeldzamer is hier echter, dat een vrouw eerste burgemeester is. en haar zuster onder-burgemeester. ,0* De trap in de lucht. Vliegers halen soms in de lucht kunsten uitalsof zij vasten grond onder hun voeten hebben. Zoo vormden Californische piloten met hun vliegtuigen een trap in de luchtde onder linge afstanden lijken op de foto kleiner dan ze in werkelijkheid zijnmaar toch vliegen ze zoo dicht bij elkaar, dat voor een leek 'n botsing onvermijdelijk schijnt. Struisveeren op de enkels, dat is de nieuwste mode, welke men in Londen populair probeert te ma ken. Nu de veer en, zooals vroeger, niet meer ter versiering van hoeden dienen, worden ze naar de voeten verplaatst. VRIJDAG 24 NOVEMBER 1933 No. 26 Weer wat nieuwshet ton-schip. uitgevonden door kapitein Harry Barlow in New York. Het vaartuig is een kolossaal rond gevaarte, veel hooger dan een gewoon schip, zooals men op de onderste foto ziet. Het buitenste gedeelte, voorzien van schoepen, draait snel in het rond en zorgt voor (te voortbeweging: het binnenste gedeelte, waarin alle hutten, zalen, machine kamers enz. zijn. hangt vrij in het geraamte, zoodat dit niet beweegt. De uitvinder beweert, dat deze ton een snelheid van 150 K.Mkan bereiken. Op de bovenste foto ziet men een model van het modernste schip.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 2