X No. 26 VRIJDAG 24 NOVEMBER 193J Maar ook de kleine sensaties hebben de volle aandacht van hen, die het dagelijksche leven nog met een glimlach ofwel star van ontzetting wenschen gade te slaan. De afge waaide hoed, de ineengeflapte paraplu zijn ware bronnen van spotlust en publieke be langstelling, en een ongeloofelijke hoeveelheid humor komt uit zulke simpele en bijna alledaagsche gevalletjes voort Auto's die in slooten rijden, hebben een griezelige aantrekkingskracht, maar velen blijven in zoo'n geval op een veiligen afstand. Rondtrekkende kooplieden, orgeldraaiers, wereldreizigers, die varr Kloe- tinge naar 's Heer Abtskerke trekken,dit alles wordt gre tig geabsor beerd. Niet ieder ech ter is ontvanke lijk voor dit soort gebeurte nissen. Velen voelen den hu mor niet van de dame, die juist de tram mist, of Branden hebben altijd geweldige bekoring dingen boven en onder den grond meneer, die achter zijn Maar dit neemt niet weg, dat wij deze lieden toedraaien, en ons vol sympathie scharen aan de zijde der liefhebbers van opwindende straat- tooneelen. Wat de fotograaf zal doen Voor waar een moeilijke opdracht, plotseling achter branden en paraplu's te moeten aanjagen. Voorvallen als bovengenoemde ko men niet op elk gewenscht tijdstip voor. Maar wij vertrouwen op zijn vinding rijkheid, die ons toch nog wel zal laten zien, hoe men de sensaties van den dag onze provincie ge- Auto 3die van onze dijken rijdenhebben een griezelige aantrekkings kracht

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1933 | | pagina 9