yUwf- vu Skutut N IVE A Kruschen Hoofdprijs 148.000.- Salts thea <(r Bij Hoesten VERSTIJFD DOOR RHEUMATIEK Bestel NU reeds, vóór 't te laat is HOLLANDSCHE GRONDCREDIETLOTEN met een HOOFDPRIJS van 48.000 GULDEN, Nationale Bank - Parklaan 65 c - Haarlem Onze abonné's Gratis Ongevallenverzekering Mijnhardt's Poeders Liet alle tanden trekken! Maar de verbetering kwam door iets anders. het meest werkzame oplossings middel van urinezuur, dat de me dische wetenschap kent. Andere zouten in Kruschen hebben een aansporenden invloed op de afvoer- organen en helpen zoodoende om het opgeloste urinezuur langs den natuurlijken weg te verwijderen. Weer andere zouten voorkomen, dat voedselresten in de ingewanden zouden gisten en maken daardoor onmogelijk, dat er weer een teveel aan kwaadaardig urinezuur kan ontstaan. Dat is de oorzaak van-de blijvende verbetering door „de kleine, dagelijksche dosis". We hebben juist mededeeling gekregen van een zeer merkwaardig herstel van ernstige rheumatiek. De ernstige toestand van dezen man en den stap, die ten slotte eidde tot zijn herstel, heeft hij in den volgenden brief beschreven. „Jaren lang leed ik aan rheuma tiek. Ik had al mijn tanden laten trekken, maar ik merkte geen ver betering. Een jaar geleden werd ik voor 14 weken opgenomen, zoo goed als verstijfd. Toen ik thuis kwam, ging ik door met medicijnen nemen, maar ik begon toch weer achteruit te gaan. Een vriend van me liet mij Kruschen Salts probeeren en met vreugde kan ik nu constateeren, dat ik sinds dien tijd steeds vooruit ben gegaan. H. P." Geen middel kan blijvende ver betering brengen van rheumatiek, tenzij het drie verschillende werkin gen verricht. Deze zijn: a. neutra liseering van het kwaadaardig urine zuur, dat de pijn veroorzaakt; b. verdrijving van het urinezuur uit het lichaam; c. voorkoming van verdere ophooping van urinezuur. De zes verschillende zouten in Kruschen nu verrichten alle drie genoemde functies. Twee der in grediënten in Kruschen is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten a 0.90 en 1.60 per flacon, omzetbelasting inbegrepen. Stralende gezondheid voor één cent per dag. Imp. N.V. Rowntree Handels-Mij., Heeren gracht 209, Amsterdam-C. L^t op, dat op het etiket op de flesch zoowel als op de buitenver-! pakking de naam Rowntree Handels-; Maatschappij Amsterdam voorkomt IS JANUARI - dus over enkele dagen - trekken de (Premieleening, goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 22 September 1904 en geoorloofd door den Hoogen Raad der Nederlanden, 8 April 1907) die, in zijn geheel - dus ZONDER KORTING - wordt uitbetaald bovendien loten een aantal prijzen uit van /4860.ƒ1200. ƒ480.-, 240. ƒ120.- enz,, totaal 2000 prijzen, waarvan de kleinste ƒ15.— bedraagt De trekkingen geschieden in het openbaar, ten overstaan van Notaris W. F. van Campen, Prinsengracht 847, Amsterdam, Elke kooper ontvangt de lijst van 15 dezer gratis. Na toezending van slechts ƒ1.25 storting, ontvangt men het nummer van 't origineele lot, waarmee men reeds deel neemt aan genoemde trekking en recht heeft op den VOLLEN prijs (dus ook op den VOLLEN HOOFDPRIJS van 48.000. die erop mocht vallen; storting voor 2 stuks ƒ2.50; voor 3 stuks ƒ3.50 en voor 5 stuks ƒ5.Onmiddellijke toezending van 't verlangde aantal nummers volgt, na ontvangst van postwissel, aanget ee kend en brief of per Giro No. 206887 door de Een stuk, dat aan deze en volgende trekkingen deelneemt - dus een origi neel stuk - kost ƒ15.er zijn zes trekkingen per jaar en geen nieten! worden er op attent gemaakt dat zij, die voor een eventueele uitkeering ingevolge onze in aanmerking wenschen te komen, op tijd hun abonne mentsgeld voldaan moeten hebben. Eenieder drukken wij dus op het hart zich steeds regelmatig hiervan te kwijten opdat wij den gegadigden, die zulks zouden hebber nagelaten, geen teleurstelling behoeven te bereiden. en ziek door gevatte koude, alsmede bij pijnen van veler lei aard, zullen een van de hieronder genoemde U spoedig helpen Mijnhardt's Hoestpoeders, Grieppoeders, Rheumatiekpoeders, Hoofdpijnpoeders, Kiespijnpoeders, Maagpoeders, enz. Vraag Mijnhardt's Poeders en zie toe dat de naam Mijnhardt op doos en poeders voorkomt. Prijs per poeder 8 ct. en per doos 45 ct. Verkrijgbaar bij Uw Drogist. Roomachtige nooivuiling, gecombineerd met gerooster de amandelen. En wel als voorzorg alvorens U op straat gaat gezicht en handen grondig inwrijven met N i v e aUw huid wordt daardoor soepel en kan meer weerstand bieden. Weer en wind kunnen U niet meer deren. U krijgt dat frissche, ge zonde, jeugdige uiterlijk, dat wij allen zoo gaarne bezitten. Gebruik Nivea ook eiken avond, om ruwe en gesprongen huid te voorkomen. een geringe hoeveelheid Nivea- Olie, toegevoegd aan hef warme bad! Nivea in doozen en fuben 20—90 Ct. Nivea-Olie in flesschen 75 en 120 Ct. Tegen droge en springende huid over het geheele lichaam

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 23