1174 VRIJDAG 2 FEBRUARI 1934 No. 36 UITVERKOOP UITVERKOOP Als 't uitverkoop is in stad. X^Fraai gezicht op het Raadhuis te Zierikzee, uitverkoop UITVERKOOP Moet een brief soms van Terneuzen naar net land van Axel toe, 't is een feit, de brief die komt er, maar vraag niet wanneer en hoe 1 Wel, die brief koerst naar het Oosten, denkt gij in uw wijsheid al Maar bij onze posterijen helpt uw wijsheid niemendal. Want de brief gaat naat het Noorden, naar het land van Beveland, en verdwijnt dan naar het Westen, .Vlissingen.alwaar hij strandt. Dan (de brief is zeer reislustig) spoort hij vroolijk naar Breda (waarom reist hij, sist een lezer, maar niet naar Amerika Dan, als wil hij zich bezinnen, maakt de brief weer rechtsomkeert, en voor je het weet is hij naar Kruiningen gebombardeerd. Dan vertrekt hij naar Walsoorden, en dan wordt hij toch wat moe, en sloft zeer op zijn gemakje naar het land van Axel toe. Vrijdagavond in Terneuzen is hij in de bus gedaan, en des Maandagsochtends komt hij eind'lijk in uw postbus aan. Ook de brievenpost in Schouwen' houdt zeer van het vasteland, daarom, dat een brief naar Nisse eerst in Roosendaal belandt. Tante Pos houdt van excessen, dat is iedereen bekend, maar de dwaasheid heeft haar grenzen, en onzaak'lijkheid haar end. Tante Pos wordt wat wormstekig, help daarom de goeie ziel Breng uw brieven voortaan zelf, dan steekt er vast geen spaak in 't wiel 1 Zwaar werk in den polder. Na den arbeid te Ouwerkerk. Typisch doorkijkje vanuit 'fN. oude militaire hospitaal op de Langeviele te Middelburg.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 22