hU 4*1 fo NIVEA cSf UdfUi 62-Jarige Amsterdammer verstijfd door rheumatische pijnen WAT GOED IS Een eigen beker voor de dagelijksche mondverzorging Hier staat de naam! Loopt nu weer „als de beste „Ik ben op het oogenblik 62 jaar oud en leed al sinds jaren aan rheu- matiek in de beenen, die hoe langer hoe erger werd. Ten slotte was het zoo ernstig, dat ik vanaf mijn 60e tot voor kort als het ware verlamd te bed moest blijven. Daar ik zeer levens lustig ben, werd alles geprobeerd, doch niets hielp. Eindelijk kwam op raad van een kennis, die goed succes heeft gehad met uw middel, ook Kruschen Salts aan de beurt en zie, 3 maanden reeds nadat ik begonnen was Kru schen Salts te gebruiken, kon ik in de kamer loopen met een stok en daarna ging het zienderwijze vooruit. Tegen woordig maak ik eiken dag een och tendwandelingetje door de Amstel- laan, en als de beste hoor.' En dit alles schrijf ik uitsluitend toe aan Kruschen. Dank, dank, dank ervoor S. Z. te A." De oorzaak van rheumatiek is een teveel aan urinezuur in het lichaam, hetgeen ontstaan is door te trage werking der inwendige organen (o.a. ingewanden en nieren). En in dien deze organen niet beter gaan werken, hoopt dit kwaadaardig uri nezuur en andere afvalstoffen, die uw gezondheid kunnen benadeelen, zich steeds meer in uw lichaam op. De zes verschillende zouten in Kruschen nu, sporen deze afvoer- organen tot betere werking aan, zóó dat alle opgehoopte schadelijke afvalstoffen uit het lichaam verwij derd worden. De pijnen worden nu gestild, gezwellen slinken, verstijfde ledematen worden weer lenig. Daar na zal „de kleine dagelijksche dosis" U inwendig schoon houden, vrij van afvalstoffen, overtollig urine- zuur en dus ook vrij van rheumatiek. is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten a f 0.90 en f 1.60 per flacon, omzetbelasting inbegrepen. Stralende gezondheid voor één cent per dag. Let op dat op het etiket op de flesch, zoowel als op de buitenverpakking de naam Rowntree Handels Mij., Amster dam voorkomt. Imp. N.V.Rowntree HandelsMij., Heerengracht 20Q, Amsterdam-C. vindt navolging f Maar de navolgers blijven toch altijd achter. De laboratoria der Bayer- fabrieken hebben Aspirin uitgevonden tegen hoofdpijn, kiespijn en velerlei andere pijnen. Nergens slaagde^men er in, een ander middel te vinden, dat even snel werkt en tegelijkertijd onschadelijk is. Aan de achterzijde van elke Droste-bonbon. Als U daar maar op let, bent U er altijd van ver zekerd, dat U de echte Drost, kwaliteit-bonbons ontvangt voor den door U betaalden prijs. Alleen aldus gesigneerde bonbons waarborgen de bekende, nimmer afwijkende Droste-kwaliteit. U behoeft slechts bij Uw winkelier een flacon van hef bekende Odol-mondwafer of een groote fube Odol-tandpasta te koopen en U krijgt tot nader aankondiging er gratis een prachtige Pollopas-beker bij. Daar deze bekers in 8 schitterende kleuren verkrijgbaar zijn, kan ieder lid van het gezin zijn eigen beker onmiddellijk herkennen. Spaart plaatjes voor het album Bali Odol- mondwater desinfecteert den mond, OdoUtandpasta reinigt Uw gebit en houdt het mooi en gezond. N ivea in doozen van 20 tot 90 Cf., in tuben van 35 en 55 Ct. BEIERSDORF N. V., Sarphatikade 3, AMSTERDAM-C. Na een warm bad Nivea-Olie tegen droge en springende huid over het heele lichaam. Wrijft U eiken avond vóór het naar bed gaan, doch ook overdag, alvorens de gure buiten lucht in te gaan, gezicht en handen flink in met Nivea. Dan kan geen weersgesteld heid Uw huid meer deren en waar U zich ook vertoont, zal men U om Uw uiterlijk, om Uw fluweelzachte huid bewonderen. NIVEA voor de huid even goed 's winters als 's zomers.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 11