Burgemeestersfeest in Bruinisse Eerste Katjes De schooljeugd bracht den ju bilaris in feestdos 'n aubade. En persoonlijk dankte de gehuldigde de kleine zangers voor hun hulde. VRIJDAG 16 MAART 1934 Bij 't mastklimmer* Hoera De mondhavmo- nicaveceeniging speelde er lustig op los. Een overzicht tijdens de volksspelen. Leve de burgemeester. Het zilveren jubileum van burgemeester Hage te Bruinisse is met opgewektheid door de geheele bevolking gevierd. En al werkte de weersgesteldheid niet den geheelen dag even bereidwillig mee aan de velerlei feestelijkheden, dat heeft toch het welslagen en de goede stemming niet kunnen bederven. Om de hartelijke spontaneïteit van deze huldiging zal de beminde magistraat met voldoening op dezen feestdag kunnen terugzien, waaraan wij met onze foto s de herinnering levendig wenschen te houden. De eerste wilgekatjes staan langs slooten en aan heggen, En gaan op 't windje af en aan, als wilden zij het zeggen Dat 't voorjaar komt met glans en fleur, met milder groen en bloemengeur, dat er, met warmte, zon en kleur, een eind komt aan 't ontzeggen. Zij staan, en worden stil geplukt, door liefdevolle handen Ofwel zij worden afgerukt door kinderen, zoo zeer verrukt, dat zij in haast aanranden. Wat brengt dit voorjaar dan voor mij, voor u, voor alle menschen Dit lentefeest, het pril getij, dat 't lijkt een stille tooverij vervulling brengt van wenschen Wie ouder is, verlangt niet meer dan uit te mogen zien op 't teer ontkiemen en ontspruiten Hij is al dankbaar met wat zon, wat licht, een blauwen horizon, groen waarin vogels fluiten 1

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 6