Öric om Sen te k/etnjeS(aat Seeneen S/isieloocf. Everlasting N.V. STOOMBANDFABRIEK VAN ENGELEN EVERS - HEEZE (N.B.) Het Bruisende Trannosan Voetbad door £den 'Phillpctls T 302 Hid De Everlasting-etiketten blijv Tegen inlevering 50 stuks ontvangt U gratis ons schitterende boekwerk „Handwerkvreugd" olgt het verhaat met het gelukkige slot. Ze róókte hem kwl|t Drogisterij Kannertegen krijgt 't warm van geestdrift, ,,'n Poef van Ever lasting!" 'n Poef van die prach tige Everlasting-tinten; licht en donkerbeige, met zwart -een combinatie als in dat beroemde boek „Handwerkvreugd" staat beschreven En die kleuren blij ven zoo, want 't zijn echte Tro- lasol-kleuren. En oersterk is Everlasting. De draden ver liezen geen haartje. Thanknof Ct'P' KAN ER TEGEN! Ach wat steken haar de voeten, En vergallen haar plezier Aan haar metgezel vertelt ze. Dat ze likdoorns heeft, wel vier. "Beste meid," zoo zegt de and're, Zal 'k eens zeggen, wat je doet? Trannosan, dat moet je koopen, Trannosan, helpt vlug en goed! "Eerst een voetbad, dan een pleister, 't Middel is je ideaal; In twee dagen ben je beter, Trannosan werkt radicaal." Slechts twee dagen na dit praatje Houdt zij 't volgende betoog Tot den kwelgeest van haar leven, Tot haar wreede eksteroog: "t Is nu uit met je gepijnig 'k Hield je veel te lang; helaas! Maar nu krijg je nooit een kans meer, Trannosan was jou de baas." Waarde lezeres, hebt U soms Ook met Uwe voeten last? Loopt U moeilijk in Uw schoenen, Daar geen enk'le schoen U past? Vraag ons dan een gratis-monster Trannosan - 't kost niemendal - Neem daarmee een bruisend voetbad, Dat U wel bevallen zal. Trannosan Likdoorn en Eelt Remedy van Prof. Dr. Polland. Doosje voor 8 toepassingen 46 kleuren, Indanthren-geverfd, volgen; kleurechtheid waarborgt. Plus een zeldzfi ZILVERMERK - de moeite waard om d het ..TROLASOL' -systeem, dat zon-, wasch- en am goede kwaliteitongebleekt"EVERLASTING- e te probeeren Gegarandeerd gewicht 100 gram. met Garantiebewijs en Gratis Voetbad. Trannosan Voetbad van Dr. Polland. Een heerlijk bruisend, melkwit Voetbad uit 15 minerale zouten van Geneeskrach tige bronnen. Verfrischt, versterkt, kal meert. Doosje voor 6 voetbaden 45 C* Bij alle Apothekers en Drogisten. Waarschuwing: Koop nooit Trannosan onder den prijs, dit is óf namaak, óf oude voorraad. 45 c. Trannosan Company, Verlaatslr. 52-56, Rotterdam. Londen - Parijs - Brussel - Zurich - Athene - Batavia - Singapore Zend ons deze advertentie met Naam en Adres als drukwerk en U ontvangt gratis en franco een monster Trannosan Voetbad. De drie zijnMartin White, Nicholas Pegram en Gregory Childers. De eerste is een opzichter op een uitgestrekt landgoed, ietwat ijdel en in zijn vrijen tijd amateur- bokser, de tweede een eerzaam en goedmoedig koopman, die met zijn wagentje een aan tal dorpen bereist, de derde een niet onbemiddeld boerenzoon, nogal opvliegend en daarbij akelig gierig. De ééne, naar wier gunst deze drie dingen is Nancy Owlett, een knappe, lieve verschijning die wel waard is dat er zoo een hardnekkige strijd om haar gestreden wordt. Een strijd overigens, die volmaakt overbodig geweest zou zijn wanneer Nancy minder besluiteloos en minder wijfelachtig op het gebied der liefde geweest ware. Maar dat is nu eenmaal haar grootste ondeugd, niet te kunnen decideeren en zoo doende, zonder' boos opzet, een lichtvaardig spel te spelen, met de drie pretendenten naar haar hahd, die, ieder voor zich, vastbesloten zijn haar voor zien te winnen. Wie ten slotje met den palm der overwinning gaat strijken en na welke wederwaardig heden dit eindelijk zal geschieden dat zult U ervaren uit de lezing van dit genoeglijk zeer onderhoudend boek dat wij het best als een plattelands-roman zouden kunnen betitelen. Als gewoonlijk kan men dit mooie boek verkrijgen tegen een vergoeding van 171/2 cent (in prachtband 70 cent) bij onze bezorgers, bij de agenten en bij ons hoofdkantoor.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 11