HMRMJPIMpPPIR 14% VRIJDAG 13 APRIL 1934 No. 46 Tot burgemeester van Oud- Vossemeer werd benoemd mr. Versluijs, die Woensdag 11 Aprd j.l. werd geïnstal leerd als zoodanig. (Op de plechtig heid komen we nader terug.) Bij het bezoek aan Domburg trokken de Walchersche drachten de aandacht. Mevrouw Monier, echtgenoote van den voorzitter, werden bloemen aangeboden door den burgemeester van Domburg. De congressisten vergaderden in de Statenzaal te Middelburg, waarvan we 'n overzichtsfoto maakten. Te Koudekerke werd ten bate van de muziekvereeniging Voorwaarts een bazaar georganiseerd, die door burgemeester Bakker officieel werd geopend Na de opening maakten wij deze foto. Onze provincie stond de vorige week in 't teeken van het Fransche congres van „La societe de l'histoire du Droit des pays flamands. picards et wallons". hetwelk te Middelburg werd gehouden. De congressisten brachten ofpcieele bezoeken aan Vlissingen. Domburg, Veere. Zierikzee. Hulst en Sluis. Wij fotografeerden de deelnemers na de ofpcieele ontvangst ten raadhuize te Middelburg. De tooneelafdeeling van de zangvereeniging D. O. V. te Vlissingen gaf in het concertgebouw aldaar een goed geslaagde uitvoering van het blijspel Ongeloovige Thomas Een scène uit het le bedrijf. De heer L. van Hoeve (geheel rechts) te Biervliet vierde Dinsdag 3 April zijn 25-jarig jubileum als gemeentewerkman. B. en W. en de volledige raad waren 's avonds ten gelukwensch aanwezig, bij welke gelegenheid wij deze foto maakten.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 24