"9 E^a KALZAN GRATIS ONGEVALLENVERZEKERING Sterk Uw tanden van binnen uit Met Onze Abonné's Koperdiepdruk Koperdiepdruk Onder stipte geheimhouding Meubelen, Tapijten, Bedden, enz. Gemak dient den mensch Geen ontsierend Haar meer! levert groote meubileerinrichting met toonkamers in diverse groote plaatsen aan solide personen tegen zeer laag gestelde betalingscondities en uiterst concurreerende prijzen. Franco leve ring door geheel Nederland. Geen rente of extra kosten. Zij, die nadere inlichtingen wenschen, gelieven te schrijven onder No. R.661, Adv. Bur. Van Staal Co., Hartmansstraat 21, Rotterdam Mooi en handig zijn ze, die fijn-glazen strooier- tjes, gevuld met Boekelo's Tafelzout! Goedkoop ook: 12 ets.! Neem, om Uw strooiertje steeds met hetzelfde zuivere zout te vullen, 'n 20 cts.-bus Boekelo's Tafelzout. 340 gram van Neerland's zuivere, witte zout! In de keuken niet anders dan Jozo, het gezonde keukenzout. 10 ets. per pondspak. Het zout, dat voorziet in de normale jodiumbehoefte van den mensch en U tegen krep beschermt. TAFELZOUT KON. NED. ZOUT1NDUSTRIE - ROEKEIO Alles wat U chemisch zoudt willen laten was- schen, kunt U zonder moeite met Linola zelf behandelen. - Dadelijk klaar en dadelijk droog. De stof wordt in 't ge heel niet aangetast en behoudt zijn nieuwe gloed. J. B.VER ETTEN, Schiedam Verkr. bij alle goede drogisten Een bekend Neder- landsch geneesheer schrijf t Kalzan maakt de tanden hard en wit en voorkomt het voortschrijden van tandbederf" en overwin tevens andere klachten) borstelt hoe noodzakelijk ook maakt ge geen zwakke tanden sterk. Dat kan al leen door de tanden te voeden met calcium, wantcalcium ishethoofd- voedsel der tanden en een tekort aan calcium veroorzaakt het zwak en pijnlijk worden van het gebit Met Kalzan zult ge Uw tanden de calcium toevoeren die noodig is voor het verkrijger, en in stand houden van een gaaf. sterk gebit Met Kalzan zullen Uw tanden weer wit worden en gij bespaart U zelf veel tandpijn. Bestrijd tandpijn door haar werke lijke oorzaak: tekort aan minerale voedingsstoffen in Uw lichaam,op die uit gebrek aan Calcium In het lichaam souden kunnen voort spruiten, sooalst Prikkelbare Zenuwen Algemeene zwakte Bloedarmoede Huiduitslag Weinig weerstands vermogen tegen ver koudheid en infectie. Hooge bloeddruk Menstruatie stoornis sen, Haaruitval enz. te heffen met Kalzan. Kal zan zal tevens Uw geheele gestel versterken en Uw weerstandsvermogen tegen ziekte verhoogen. Adverteeren doet verkoopen! „Ik was geheel ontmoedigd door den zwaren groei van ontsierend haar. Ik probeerde ontharingserèmes, onaan genaam ruikende poeders en pijnlijke electriseue be handelingen zelfs een scheermes. Door het scheren werd de haargroei echter nog dichter. Daarop vernam ik dat de Nieuwe Vieto die Wenlo-Wit bevat de keratine in het haar en de haarwortels oplost. Dit maakt voorgoed een eind aan den last van overtollige haargroei. Sedert ik Nieuwe Vieto gebruik is mijn huid zoo glad en blank, dat niemand ooit zou kunnen vermoeden dat ik jarenlang met overtollig baar te kampen heb gehad." Nieuwe Vieto (met Wenlo-Wit) is gegarandeerd 100% zuiver en heerlijk geparfumeerd. Verkrijgbaar in tuben van 0.75 en 1.25 bij drogisten en parfumeriezaken. GRATIS: Door een speciale overeenkomst met de fabrikanten kan elke lezeres van dit blad een monster Nieuwe Vieto (met Wenlo-Wit) ontvangen door toezending van 5 postzegels a 5 et. voor porto, verpakking, etc., aan de Dae Health Laboratories (Afd. R.4.), Den Haag Het Calcium-natriumvoedsel. Sinds onze laatste opgave keerden wij te zanten met onze zusterbladen tengevolge onzer de volgende bedragen uit aan Wed. W. Rootselaar, Snippelaan 14, Utrecht 150. P. H. Velthuizen, Rosestraat 186a, Rotterdam 15. W. H. A. C. Kleffel, Breede Hilledijk 221, Rotterdam60.— A. v. d. Laan, Oostendamstraat 4, Rotterdam 30.- F. H. de Herder, P. Aertszstraat 53 (II), Amsterdam-Z10.— Erven van G. J. H. Turlings, Houtstraat 9, Echt500. Wed. W. Aries, Regulierstraat 54, Nijmegen 600. A. Schouten, B. 63, Ouderkerk a/d 1 Jsel 30. P. Hollen, West Varkenoordscheweg 149, Rotterdam 20. J. Zon, Straatweg C. 51, Nieuw-Helvoet 30. L. Deurloo, Molenvliet G. 53, Tholen300. B. Bijsterveld, Emmastraat 33, Pijnacker15. R. Vos, Hillegondastraat 13, Hillegersberg 30. K. den Breejen, Rivierdijk A. 189, Hardinxveld 5. W. Barendrecht, Asterstraat 7, Vlaardinger-Ambacht 30. A. F. Versteeg, Albert Cuypstraat 5 b, Schiedam 15. A. Knikman, Stryenschestraat 3. Schiedam 30. H. C. H. Dekker, Lange Dwarsstraat 8, Gouda 60. E. D. Benckhuyzen, Dijk B 16, Lith 20. Wed. W. L. van Tulden, Venweg 128, Brunssum 300. Erven van P. van den Tillaart, Sluisstraat B 116, Veghel 500. Erven van W. A. Lauret, Leuvehaven 8, Rotterdam100. W. Klein, Schotweg 87, Apeldoorn60. P. Knikman, Waterloostraat 30, Den Haag50. J. M. Engelen, Emmastraat 136, Hoensbroek 25. Wed. W. C. Boom, Alexanderstraat 1, Capelle a/'d IJsel 600. H. Roza, de la Reystraat 56 a, Rotterdam 30. J. Hagendoorn, Dillenburgstraat 7 a, Rotterdam 60. J. J. Tarmond, Reeweg 87, Dordrecht 30.. M. Witte, Feyenoordstraat 19 b, Rotterdam 30. Wed. A. C. Kollenburg, Wuchmanstraat 4, Tilburg 500.. f 4.235.— Vorig totaal bedrag308.836.. Nieuw totaal313.071..— worden er op attent gemaakt, dat zij die voor een eventueele uitkeering ingevolge onzer Gratis Ongevallenverzekering in aanmerking wenschen te komen, op tijd hun abonne mentsgeld voldaan moeten hebben. Een ieder drukken wij dus op het hart zich steeds regelmatig hier van te kwijten, opdat wij den gegadigden die zulks zouden hebben nagelaten geen teleur stelling be hoeven te bereiden. Weet gij dat voor koperdiep druk geen cliché's benoo- digd zijn en dus alleen het verstrekken vs.n goede foto's of teekeningen voldoende is? Voor geïllustreerd werk, vooral bij een flinke oplage, is koperdiepdruk dan ook 't aangewezen procédé Wi] belasten ons gaarne met de uitvoering Vraagt prijs en condities aan de N. V. D R U K K E R IJ DE SPAARNESTAD Nassaulaan No. 51 - Haarlem Telefoon Intercommunaal 13866

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 14