ELECTROLUX NU uw ouden stofzuiger ver- vangen door één der 3 hyper mo derne modellen ALTIJD VERSCH nieuwe Droste Bonbons Billijke prijzen Enorme capaciteit Schitterende uitvoering Inruil ook bij aankoop van het goed koopste model. Millioenen in gebruik De schaduw van de dagtaak kUODERmCEIEE ter verzorging (Ier handen Adverteeren doet verkoopen! 'n Prettige. Onovertroffen tegen gesprongen handen ALTIJD WELKOM! Te Vhssmgen opende burgemeester van Woelderen de tentoonstelling van het zeer fraaie handwerk, dat de werkloozen dezen winter hebben vervaardigd: Een overzicht van de tentoonstelling. VACANTIE R EIZ E N Vanaf Pinksteren organiseeren wij wekelijks de volgende autoreizen: 1 dag naar Brussel en Laeken g.yj JH5 p' pers' 3 dagen naar Dusseldorf, Keulen, Ahrdal en Eifel- 24.50 p. pers. 3 dagen naar Brussel, Ardennen en Grot van Han- 25.50 p. pers. 6 dagen langs den Rijn52~p* pers' 6 dagen n. de Ardennen, Luxemburg en Nd.-Frankrijk - 52.50 p. pers. 6 dagen naar Parus en Versailles - 55.— p. pers. 7 dagen naar de Passiespelen te Oberammergau ..- 80.— p. pers. 10 dagen naar Zwitserlandp' pers- 13 dagen naar de Fransche en Italiaansche Rivièra-150.— p. pers. Vraagt gratis programmaboekje en inlichtingen Reisbureau EUROPA EXCURSIES, Schiedamsche Singel 5. Rotterdam, Telefoon 11455. Westeinde l,Den Haag, Telefoon 113838. Verzoeke bij aanmelding den naam van dit blad te vermelden Waarvan getuigen Uw handen bij feestelijke ge legenheden, in uren van ontspanning en ver maak? Zijn ze fijn en verzorgd soepel en aantrek kelijk? Of wijst hun roode kleur op de plichten en zorgen van het dagelijksch leven? Zorgt er voor dat Uw handen niet door huishoudelijk werk, weer of sport hun natuurlijke charme verliezen en ruwe, lee- lijke „werkhanden" worden. Er zijn slechts enkele minuten per dag voor noodig om ze steeds glad, wit en verzorgd te doen uitzien, mits U het juiste middel gebruikt. Kaloderma-Gelee, speciaal vervaardigd voor de verzorging der handen, verhindert ruw en rood worden, onverschillig hoe zeer Uw handen door ruw werk in huis en beroep of ongunstige weersgesteld heid te lijden mogen hebben. Kaloderma-Gelee houdt ze fijn en jong en maakt ook reeds ruw geworden huid in één nacht weer zacht en soepel. Probeert V eens het volgende: Wrijft U steeds na het wasschen. zoolang de huid nog vochtig is ren weinig Kaloderma-Gelee op den rug van de handde gewrichten en de vingers. Masseert en kneedt V flink een minuut lang en U zult bemerkendat na ufloop hiervan de huid het gelee volkomen heeft opgezogen en reeds in deze enkele seconden merkbaar gladder en elastischer is geworden. Laat U Kaloderma-Gelee '5 nachts werken en let U eens op het resultaat Proef b.v. de Gianduja Cup eens - n zachte amandel- chocolade met fijne koffie-smaak of- de Aflette, Rochetta, Carmelito of Elvira een heerlijke verrassing! Ook door den prijs want al deze Droste's nieuwe heerlijkheden kosten 30 en 35 ct. per ons! Tracteer ze thuis eens op een dezer Droste-nieuwtjes. Droste-Pastilles, -Doubletten, -Oublies etc. zijn eveneens in prijs verlaagd.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 30