Gemengd Nieuws VRIJDAG 1 JUNI 1934 Het Cloveniersgilde te Scherpenisse vierde op 2en Pinksterdag zijn 340-jarig bestaan. De gilde- leden poseeren op het bordes van het gemeentehuis. In den optocht bij gelegenheid van het 340-jarig bestaan van het Cloveniersgilde te Scherpenisse reed een wagen mee met de voorstelling van Maria van Nassau de oprichtster van het gildemet hofdames en edelen. Op den te Middelburg gehouden Bondsdag van Gereformeerde meisjesvereenigingen werden o.a. verschillende tableaux vertoond. Tableau der verschillende Zeeuwsche kleederdrachten. Bloeiende cactus. Te Ifzendijke zagen we een fraaie bloeiende cactus, die ieders bewon dering trok. Het de filé langs het raadhuis. Op 2en Pinksterdag werden te Vlis- singen motorraces georganiseerd op het terrein, dat eenmaal was voorbe stemd tot wielerbaan en daartoe buiten gewoon geschikt lijkt. Mochten even- tueele andere wedstrijden daarop trekken, dan zien we hier zeker nog een wielerbaan verrijzen. Tot heden bestaan de plannen nog steeds. De start van de 350 c.M3. klasse. Middelburg—De Baronie (4—2). Middelburg speelde Tweeden Pinksterdag zijn eersten thuiswedstrijd ter ver dediging van het Iste-klasseschap en won welver - verdiend. Een aanval in het Middelburg-gebied. De muziekvereen. E M M. te Kruiningen vierde haar 70-jarig bestaan. Foto van het kranige korps. De VT.V. Vlissingsche Turnveree- niging) organiseerde bij gelegenheid van het 35-jarig bestaan op 2en Pink sterdag turnwedstrijden voor den Zeeuwsch-Brabantschen Bond, waar aan door zeer vele vereenigingen werd deelgenomen. De besturen werden officieel ten raadhuize ontvangen. Dot goot zoo den heelen dog door, Perl hier - Perl door - overal Perl. En de menschen hebben gelijk, 't Is heerlijk drinken. Als ik even de kans krijg, neem ik ook m'n Perl tusschen de bedrijven door. Dat verfrischt me en wekt me op. Iemand, die iets frisch en zuivers wil heb ben, rood ik altijd Perl aan,, da's heel wat beter en gezonder dan die ja meneer, ik kom bij UI - Weer Perl natuurlijk. IN MEDISCHE KRINGEN is men vol lof over Perl, omdat Perl geen chemische kleur- of tmaakmiddelen bevat en meewerkt aan de instandhouding gezondheid van jong Alleen Hero kan Perl maken.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 30