TAKY 't Is maar een weet Spaarnestad-drukwerk pakt ieder beet Uw Geld terug als Trannosan niet helpt! par°n,hie( —z O raHnH N.V. DRUKKERIJ „DE SPAARNESTAD" - HAARLEM Modern grafisch bedrijf met Telefoon uitgebreide service-afdeeling 1 3 8 6 6 Maandenlang had hij gestrompeld Als een zieke ouwe heer. Eksteroogen, winterteenen, Ach, wat deden ze hem zeer. Op een morgen las de stakker Ergens in een ochtendblad, Dat men nu voor al die kwalen Zoo n uitstekend middel had. Trannosan Onfeilbaar middel Welk een heerlijk medicijn! Dad'lijk koopt hij zulk een pakje O, wat doet die voet hem pijn. Thuis gekomen neemt hij dad'lijk Met de Trannosan een bad En onmiddellijk bemerkt hij, Wat geneeskracht het bevat. Door het zuurstofhoudend voetbad. Wordt heel 't voetgestel versterkt, Vijftien minerale zouten Zijn in 't heilzaam bad verwerkt. [wand'ling. 's And'ren daags maakt hij een 't Loopen gaat geheel naar wensch. Hij gevoelt zich tien jaar jonger, Kortom, een heel ander mensch. Dr. Polland. Doosje voor U me» geheel tevreden 8 toepassingen, met ga- bent, wordt U het be rantiebewijs en - dra9 terugbetaald. gratis voetbad 43 C. Gratis In elk doosje TRANNOIAN Voetbad Remedy gratis Voetbad van Prof Dr. Polland van Prof or. Polland voor 6 baden 45C. vaar een serieuze proef Trannosan is verkrijgbaar bij alle Apothe kers en Drogisten. Koop nooit Trannosan onder den officieelen prijs. Het is namaak of oude voorraad. i 305 - Vd Trannosan Company, Verlaatstr. 52-56, Rotterdam. Londen - Parijs Brussel Zurich Athene - Batavia - Singapore Het Bruisende Trannosan Voetbad De prijzen worden verhoogd met toeslag voor Omzetbelasting. Zend ons deze uitgeknipte advertentie met Thijs Trannosan met Uw Naam en Adres en U ontvangt gratis en franco een monster Trannosan Voetbad. U zult opgetogen zijn. Een aanhouder wint Geregeld A dverteeren is winnen TAKY onthaart Hier staat U vandaag Welken weg gaat U op? H A V BANK, Schiedam. Levensverzekering. En Taky onthult. Waar haar en dons een zwarte schaduw wierpen, glanst na enkele minuten een huid te voorschijn als satijn. Een verrossing! Prachtig werkt Taky! En E a u Taky doet het nóg vlugger. 2 3 minuten lelieblank feme Taky f 1. Eau Taky f 1.25 Kuypers Co., Amsterdam

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 25