WOESTIJN Belangrijke nummers voor Dames,., een elegant Zomertoiletje, een keurigen Zomermantel of een leuke Meisjesjurk Patronenkantoor Panora, Nassauplein 1, Haarlem Wegens het groote succes, met de vorige jeugduitgoven behaald, biedt de Hollandsche Bibliotheek wederom een jeugd-premieboek aan: „De geheimen van de woestijn", van den beroemden Amerikoanschen schrijver van jongensboeken Covington Clarke. Welke jongen zou niet graag zelf eens een ontdekkingstocht ondernemen, om zelf de avonturen te beleven, die een uitgestrekte, dorre woestijn met haar ondoor grondelijke geheimen kan opleveren! Dr. Tuttle, een Amerikaansch ontdekkingsreiziger, die zijn hart verpand heeft aan de onmetelijke Sahara, wil niet langer afhankelijk zijn van een kameelkaravaan, die zich slechts langzaam voortbeweegt en zich niet verdedigen kan tegen de overvallen van wilde stammen - hij maakt gebruik van de vooruitgang der techniek en koopt een modern uitgerust vliegtuig de LX 13, waarmee hij de woestijn doorvorschen gaat. Van de eerste tot de laatste bladzijde is het boek een en al spanning, en deze bereikt haar hoogtepunt, als na de ontdekking van het graf van koning Assi ag Meljek (die al degenen, die zijn grafkelder binnendringen, met een vreeselijke straf bedreigt) de expeditie belegerd wordt door een troep zwervende Arabieren. U moogt niet verzuimen dit boeiende werk aan te schaffende kinderen zullen het lezen en herlezen. Het boek, dat met een aantal platen geïllustreerd is, wordt tegen de zeer geringe vergoeding van 17' 2 cent beschikbaar gesteld en is vanaf heden verkrijgbaar bij onze bezorgers, agenten of op ons hoofdkantoor. van 17*2 cent beschikbaar gesteld en Voor U een besluit neemt aangaande het aanschaffen van moet U vooral niet vergeten even Uw modeboek Zomerpracht voor 1934 te raadplegen. In totaal zijn bij ons direct uit voorraad leverbaar 159 verschillende KANT EN KLAAR patronen, genummerd van 701 tot 859. De vlugge toe zending en gemakkelijke bewerking dezer patronen stellen U in staat binnen enkele dagen zelf Uw kleeding te maken. OVERTUIGT U ZELF EN BESTELT NOG HEDEN! Van alle in het modeboek voorkomende genum merde modellen zijn onze Kant en Klaar patronen verkrijgbaar, waarvan de prijzen zijn20 ct. voor rokken, blouses, pelerines, jongensbroeken, jongensjassen, meisjesjurken en meisjesmantels; 35 ct. voor japonnen, mantels, avondjaponnen, mantelcostuums, bakvischjurken en -mantels, jon genspakjes; 50 ct. voor complets, bestaande uit een mantel en een japon. Voor toezending der patronen per post 10 cent extra! Dit geldt ook voor bestellingen bij de agenten ATTENTIE! Bestellingen kunnen als volgt ge schieden: Door bemiddeling van Uw agent of bezorger, afgehaald aan het bureau van ons blad, door girostorting op no. 142700, door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels. Bestellingen worden direct uitgevoerd. Alle patronen uit Zomerpracht zijn ook aan ons bureau uit voorraad verkrijgbaar

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 26