ssssss^js PANORA AWTF uw tanden WIT- Zomer en zon nu vooral moet Uw kind WAT U HIERVOOR MOET DOEN! Verkleurde tanden zijn een waar schuwing der natuur. Het is Film! U kunt deze met Uw tong voe len een kleverig laagje, dat zich voortdurend vormt, voedseldeel- tjes opneemt en zich later in tandsteen omzet. Film huisvest bacteriën, die bederf veroorzaken. Om tanden wit te maken moet de Film verwijderd worden. Ge woon borstelen helpt niet. Daarom bevelen tandartsen Pepsodent aan. dat speciaal voor dit doel ver vaardigd is. Het bevat een rei nigend en polijstend materiaal dat tweemaal zoo zacht is als dat wat men gewoonlijk voor tand pasta's gebruikt. Ieder spoortje van Film wordt verwijderd, zonder dat het glazuur beschadigd wordt. Door deze wetenschappelijke reinigingsmethode krijgen Uw tanden hun natuurlijke glans terug. Koopt heden een tube! Zeker! Zon en zomer zijn prachtig voor de gezondheid van Uw kind, maar ver geet niet, dat juist wanneer Uw kind is blootgesteld aan die blakerende zomer zon, het meer vocht noodig heeft dan gewoonlijk. Niet alleen om zijn dorst te lesschen, maar ook - en vooral - om bestand te zijn tegen de grootere vermoeienissen, de meerdere inspanning, die zomergenoe- gens met zich brengen. Zorgt dat Uw kind daartegen bestand is - geeft het Peril Perl is meer dan alléén een verfrisschende drank. Perl is gezond - Perl is zuiver vloei baar Hollandsch fruit, zonder eenig che misch bestanddeel of kleurstof. Perl drinken beteekent gezondheid drinken. j IN MEDISCHE KRINGEN it men vol lof over Perl, om- dal Perl geen chemische kleur- of smaakmiddelen bevat en meewerkt aan de instandhou ding van de gezondheid van jong en oudl Alleen Hero kan Perl Gelukkig dat ik in het bezit benvanhetmodeboekZomer- pracht, want nu kan ik nog juist voor mijn vacantie een paar aardige zomertoiletjes uitzoeken en zelf vervaar digen. Ik heb dan echt iets naar mijn zin en ben voor- deelig en vlug geholpen. U bestelt direct de door U gewenschte patronen, zooals hieronder staat aangegeven en binnen 24 uur kunt U reeds met het knippen beginnen, omdat onze Kant en Klaar- patronen geen voorbewerking noodig hebben. Om ver traging te voorkomen moet U er vooral om denken bij de bestelling het juiste nummer en de maat op te geven. De prijzen der patronen zijn20 ct. voor rokken, blouses, pelerines, jongensbroeken, jongensjassen, meisjesjurken en meisjesmantels; 35 ct. voor japonnen, mantels, avond japonnen, mantelcostuums, bakvischjurken en -mantels, jongenspakjes; 50 ct. voor complets, bestaande uit een mantel en een japon. Voor toezending der patronen per post 10 cent extra! Dit geldt ook voor bestellingen bij de agenten! ATTENTIE! Bestellingen kunnen als volgt ge schieden: Door bemiddeling van Uw agent of bezorger, afgehaald aan het bureau van ons blad, door girostorting op no. 142700, door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels aan het Patronenkantoor NASSAUPLEIN 1 HAARLEM Alle patronen uit Zomerpracht zijn ook aan ons bureau uit voorraad verkrijgbaar

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 23