EEN VREEMD ONTWAKEN Zeeuwsch Nieuws In onze serie premieromans is een nieum boek oer schenen, getiteld: door Mary Imlay Taylor No. 11 mHjUu'111 Te Vlissingen arriveerde op Vrijdagavond het eerste passagierschip van de Woermann-Linie uit Hamburg. Nog een drietal booten zullen de Vlissingsche haven als proef aandoen, waarna een beslissing zal worden genomen of de booten definitief hier zullen aanleggen, wat een zeer mooi succes van de havencommissie i.e. burgemeester van Woel- deren zou mogen worden genoemd. Een dertigtal passagiers gingen aan boord voor de reis naar Zuid Afrika Aan de haven heerschte on danks den laten avond een gezellige drukte. Het drieluik. Nog steeds ver toont de Lange Delft te Mid delburg. door den brand van 7 Dec. 1929 zoo ruw geschon den, leelijke leege plekken. Hier ziet men drie van die gatentusschen Helder en Ver seput, tusschen laatstge noemde en Wiener en tusschen dezen en Kaan. In 't eerste zette de fa. Helder een houten bouwseltje't tweede is parkeer terrein en 't. derde is omheind en meer niets. Naar luid der geruchten zullen er aardbei tuintjes komen. Ringrijden te Domburg. De jaarlijksche ringrij- derij voor badgasten had op Zaterdag 4 Juli te Domburg plaats. Over zicht van de belangstel ling in de morgenuren. De reeds veel besproken weg te Souburg krijgt thans ook een goede beurt. De verbetering van den drukken rijweg Vlissingen Middelburg belooft hierdoor afdoende te zullen worden, wat hoog tijd werd. Voor de wegverbetering De werkzaamheden te Vlake, van welker voor bereiding wij reeds eeni- ge foto* s gaven, zijn thans in volle gang. Over zicht van de brugwerken over het kanaal. Overzicht van de door de K N.A.C. ingerichte veiligheidslaan in de Stationsstraat te Goes, waar gedurende een drietal dagen auto's werden beproefd onder het motto veilig rijden Ver schillenden konden den veiligheidswimpel be machtigen. Maar toch werden er velen, meer dan mocht worden verwacht, afgewezen. Een der slachtoffers onder het mes Wij durven te verklaren dat Uw vacantiegenot niet compleet is wanneer U dit van a tot z spannende boek niet op reis medeneemt Zooals gewoonlijk is het premieboek verkrijgbaar tegen de geringe vergoeding van 17]l., cent ingenaaid, of 70 cent in geheel linnen prachtband bij onze bezorgers en agenten of op ons hoofdkantoor. Toezending per post na ontvangst vart 22 V2 of 80 cent

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 14