DIT ZIJN FEITEN! iJUDiiUf E KZ E E M Schoonheid volgens een tabel! Publicatie voor uw onderneming Jeehe zomemseding vjoschi Zl veilig, vlug eniXxfuleelig in met* succes behandeld jeugdig en behoorlijk ,Üosfersehe Kracbfpillen' BANDREMMEN werken hortend en stootend. Tevens zijn zij een bron van ergernis, door aanhoudende bandenslijtage. Betreffende VELGREMMEN schreef „De Kampioen" No. 15 van 11 April 1930 het volgende: De velgrem behoeft m.i. niet meer besproken te worden, deze is te algemeen bekend en heeft zooveel storingen aan de diverse steun- en scharnierpunten, dat iedereen er wel eens naar heeft moeten kijken, om na te gaan, waarom de rem niet werkte en waarom de boel zoo rammelde. Toch is dat niet het grootste bezwaar, dat men tpgen die constructie kan aanvoeren. Het bezwaar van een velg- rem ligt in de onregelmatige werking, slippend remmen bij nat weer en krachtig remmen bij een stoffige velgNog daar gelaten de vernielende werking der rem- blokjes op het lak of nikkel der velgen. Bij toepassing van TROMMELREMMEN voor rijwielen omzeilt men nagenoeg de fouten van band- of velgremmen. De goede werking daarvan is echter afhankelijk van de weers gesteldheid Zij vereischen een voortdurend nastellen en vernieuwen der rem- banden door spoedige slijtage. Ook treedt vaak een piepend geluid op. Bij minder voorzichtig smeren wordt de werking ongunstig beïnvloed, wanneer b.v. olie of bij regenweer water op de remvoering komt. Een vergelijking met autoremmen gaat niet op, omdat hierbij de afmeting der remvoering grooter is en daardoor geheel andere remverhoudingen ontstaan. Aan de verbetering van het remvraagstuk bij auto's wordt trouwens door H.H. constructeurs nog steeds gewerkt. Bij rijwielen is het remvraagstuk proefondervindelijk sedert meer dan 30 jaar op ideale wijze opgelost door „Torpedo" 'n „Torpedo" loopt spelend licht, remt soepel en zeker en houdt Uw rijwiel bij elke weersgesteldheid netter. Nooit bijstelling vereischt. Gaat een menschenleeftijd mee door superieure constructie. Hebt gij er al eens over nagedacht, waarom in rijwielen van bekende stan- daardmerken bijna altijd „TORPEDO" wordt aangetroffen? Omdat een „TORPEDO" door geen andere gelijk waardig te vervan gen is. Een „Torpedo" Itoo- pen beteekent: Koopen zonder risico. VRIJWIELREMNAAF Iedere vrouw weet, hoe moeilijk het is de juiste kleur van poeder en vooral de juiste tint van rouge af te stemmen op het haar, oogen en gelaatskleur. Dit gecompliceerde probleem wordt gemakkelijk tot een oplossing gebracht door de handige poedertabel, welke Scherk na jarenlange ervaring op gebied der mode heeft samengesteld. Op overzichtelijke wijze wordt voor ieder vrouwentype raad gegeven. Titiaanrood of zwart, donkerblond of brunette voor blauwe, grijze, bruine en donkere oogen voor de uiteenloopende nuanceering der teint, van bijna kleurloos tot blozend, is de juiste nuance aangegeven. Men constateert verheugd; dat men deze tabel steeds weer ter hand kan nemen wanneer de teint verandert door zon of weersinvloeden en men de voordeeligste kleur van poeder wil kiezen. kennieuws ot belang Het kwaad in zijn oorzaak bestrijden door een hygiënische behande ling. Dit is de manier om te worden verlost van de folterende jeuk en de dikwijls ondragelijke last bij Ekzeem en andere huidaandoeningen. Het D.D.D.-Recept van Or. D. Dennis wordt met succes aangewend tegen het voortwoekerende kwaad. D.D.D. is een heldere vloeistof, die diep in de poriën dringt en onder de huid de ziektekiemen doodt Reeds de eerste druppels geven onmiddellijk verlichting en overwinnen den aan drang tot krabben. Flacons a 75 ct. en f. 2.50 bij Apoth. en Drog. A 28 /ijl ff ij reeds ubonné oan dit bind?... Zoo niet. \bonneert I nou: heden ALLEEN ECHT IN DE BEKENDE BLAUWE VERPAKKING GENEESMIDDEL TEGEN HUIDAANDOENINGEN Three Flowers het be roemde merk van Richard Hudnut, de parfumeur van Parijs en New York! Three Flowers een compositie van welda dige creams en een ver rukkelijk parfum. Zet ze op Uw toilettafel en U heeft Uw eigen ,,Institut de Beauté' Vraagt Hudnut „Skin and Tissue-cream", 'n voeden de cream,- Hudnut Clean sing cream, om de poriën te reinigen, en de Vani- shing-cream als frissche basis voor de donzige Hudnut-poeder (ook 'n Three Flower-preparaat). Dat is het middel dat U schoonheid geeft charme en jeugd LOh/ Coupon uitknippen en ingevuld (met 3 5 ets aan postzegels) zenden aan C F VAN DIJL ZN Import Export Dordrecht. Afdeeling Hudnut postzegels in voor porto- en administratiekosten. Zendt mij GRATIS Hudnut's com plete „Acquaintance Package" met 3 creams en een doosje losse poeder. Naam Adres Woonplaats wordt U door Steiner's Zij bewerken in korten tijd mooi, gevuld en aantrekkelijk uiterlijk, alsmede belangrijke gewichtstoename. Bloedvormend en zenuwsterkend. Door doctoren aanbevolen. Gegar. onsch. Vele dankbet. 40 jaren wereldbekend. Bekroond met gouden medailles en eerediploma's. Prijs per doos (100 stuks) met gebruiksaanwijzing tegen vooruitbetaling op postgirorekening 221729 1.90, of onder rembours. Porto extra. D. FRANS STEINER Co. Afd. 15a, Postbox 144, Amsterdam. Groote uitvinding van een Engelsch geleerde Elke man heeft een afkeer van overtollig haar. Geen dame, die daar last van heeft, kan aantrekkelijk zijn. Thans kunt U in drie minuten voor altijd van den last van overtollig haar af zijn en zachte, blanke armen krijgen zonder een spoor van haargroei. Geen pijnlijke electrische naalden meer ook geen scheermes, waar door het haar nog dichter gaat groeien. Wenlo-Wit, de wonderbaarlijke nieuwe uitvinding van een Engelsch scheikundige, lost de keratine in het haar en de naar wortels op. Het haar valt uit als bij tooverslag. Wenlo- Wit is thans verwerkt in de Nieuwe Witte Vieto - een witte crème, gegarandeerd 100 °/0 zuiver. Even ge makkelijk te gebruiken als gelaatscrème en heerlijk ge parfumeerd. Let op de woorden Nieuwe Witte Vieto op het etiket. - In tuben van ƒ0.75 en groote tuben a ƒ1.25 bij drogisten, kappers en parfumeriezaken.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 25