Jong geleerdoud gedaan. Met de jongen uan dagen op sfap.^ zich eens bezig te houden met die kleine wereld burgers, nu de grootere zoo hopeloos den boel op de aarde bederven Wij houden het met de baby's Onvoorwaar delijk. Zij zijn de consumenten en beslist onschul dig aan de overproductie. Zij zijn de oprechten, de ongeveinsden, de onbezorgd-levenslustigen, de on- diplomatieken, die niet lief doen tegen een leelijke en die hun sym- en anti-pathieën waarachtig niet onder stoelen of banken steken. De baby's hebben Baby-parade. (Tutee duo's of kwartet?) Onze vingers jeukten gewoon weg om iets te schrijven over baby's. Te lang heb ben wij dit reeds nagelaten en steeds scherper voelden wij het verzuim daarvan. Doet immers ieder, die zich, via pen en papier, met den levensloop zijner mede- menschen bemoeien wil, er niet goed aan om te beginnen met het begin? Zijn wij bij dit onderwerp ook niet on betwistbaar deskundig, omdat wij zelf baby zijn geweest Blijft 'n schrijver bovendien niet collegiaal ver want aan iederen zuigeling? Gebruiken zij samen niet hartstochtelijk hun duim Wie zal het ook loochenen, dat zij beiden hun hand nog niet verleggen voor een ingezonden stuk Dit „artikel" voorziet ook in een behoefte! Niet alleen, omdat van den minister van financiën af tot den penning meester van 'n noodlijdende buurtvereeniging toe, ieder een den kreet aanheftlet op de kleintjes, maar ook, omdat het een weldaad is, Waar de baby's zijn daar is het bal

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 8