DEN De detective, in de vaste veronder stelling, dat de professor een boef is, neemt een zeer ongelegen oogen- blik te baat om tot de arrestatie over te gaan Het trein-factotum is niet bijster tevreden met zijn nieuwe functie, zelfs niet in deze benijdenswaardige omstandigheden De charmante nieuwe portier is weldra 'n zeer gewilde vraag baak voor de lieftallige dames- gasten van het hotel, tot groote ergernis van haar. door wier voorspraak hij deze betrekking kreeg. Door een misverstand is het badhuisje, waarin de arrestatie zou worden voltrokken, losgeslagen en afgedreven tot midden op 'r meer Den film vol afwisseling, liefde, sensa tie en ontgoocheling het is alles het resultaat van't bescheiden avontuur, dat de steward van een expresse-trein had met een allercharmantste passa- giere. Zoodra hij haar ziet, verliest hij zijn hart en verstand, want als zij op de plaats van bestemming is aangekomen neemt hij zijn ontslag en laat zich als portier aanmonsteren in het hotel, waar zij haar intrek genomen heeft. Het trein-factotem, dat zeer aan hem ge hecht is, doet evenzoo en ook deze jongeman krijgt door voorspraak van een onbekend iemand een baantje in hetzelfde hotel, waar zich het vroolijke drama gaat voltrekken, dat een gevolg is van dit trein-avontuur. Snel volgen de verrassingen nu elkaar op en hoe wel de liefde en de betrekking van den ex-steward herhaalde malen ernstig worden bedreigd, slaagt deze er toch in, met behulp van veel listigheid, om het doel te bereiken, dat hij zich aan het begin van de film gesteld had, na melijk een algeheele overwinning op het stugge hart van zijn aangebedene. Charlotte Susa, een artiste, van wie men langen tijds niets heeft gehoord, en Karl Ludwig Diehl, een film-gentle man bij uitnemendheid, spelen de hoofd rollen, terwijl daarnaast de voortreffe lijke komiek Ralph Arthur Roberts in deze LUM1NA-FILM voor een behoor lijke dosis vroolijkheid zorgt.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 10