ABONNEER! EJ BR „GHê ZEEi^HB gratis Ac KpUSSalts SfAueJLtui. GROSSMITH'S LAVENDER ZEEPEN ixxjr Uiv had £ii handen^ j 20 ]AAR LANG DE „DAGE- LIIKSCHE DOSIS" GENOMEN iiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiimiiiiiii verzekering ongevallen Verzekerd zijn tegen ongevallen waarborg toekomst iiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Bij liet regelmatig gebruik van Vasenol Wond- en kinderpoeder en Vasenol Baby-crème gevoelt de kleine zich steeds opgewekt. Smetten, het rood worden en ontsteken van de huid wordt afdoende vermeden. Daarom Wond-en Kinder-Poeder mzr. De edele geur van zuivere Old Cottage Lavender parfumeert de huid. Het schuim van Grossmith's Lavender Toilet- en Badzeep dringt diep in de poriën en laat een heerlijk gevoel van frischheid achter. Het is voor de moderne vrouw, die haar charme wil ver- hoogen, een telkens wederkee rend genot Grossmith's Old Cottage Zeepen te gebruiken. Imp. Richard Wernekinck Co. Huddestraat 9 Amsterdam-C om vrij van Rheumatiek te blijven. ernstig kunnen schaden, o.a. het urinezuur, waardoor meestal rheu- matische pijnen ontstaan. De „dage- lijksche dosis" KruscHen Salts spoort de afvoerorganen tot gere gelde werking aan, zoodat alle schadelijke stoffen uit het lichaam worden verwijderd en zich nooit meer kunnen ophoopen. is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten f 0.90 en f 1.60 per flacon, omzetbelasting inbegrepen. Let op, dat op het eti ket op de flesch zoowel als op de buitenverpakking de naam Rown- tree Handels Maatschappij Amster dam voorkomt. Imp. N. V. Rowntree Handels-Mij. Heerengracht 209, Amsterdam-CI Toen zij 58 was, had deze vrouw rheumatische pijnen. Ze nam Kru- schen Salts om ze kwijt te raken. En hier is zij nu nog steeds vrij van rheumatische pijnen nog steeds trouw aan de dagelijksche dosis Kruschen Salts, wat zij nu twintig jaar lang genomen heeft. „Het doet mij genoegen U te kun nen vertellen," schrijft zij, dat ik meer dan 20 jaar lang Kruschen Salts neem eerst in Engeland en toen hier zeven jaar lang. Ik begon er in Engeland mee tegen rheumati sche pijnen en vond dat het me zoo goed deed, dus ging ik er mee door. Sinds ik hier ben, heb ik nog geen rheumatische pijnen gehad. Ik ben nu 78 jaar, en zal doorgaan Kru schen Salts te nemen zoolang ik leef, juist de kleine dagelijksche dosis als opgegeven. Mevr. E. H." Indien de afvoerorganen niet behoorlijk functionneeren, zullen afvalstoffen zich in het lichaam ophoopen, welke de gezondheid Geabonneerd zijn op dit blad is recht hebbenopeen tegen is een voor de Spaart plaatjes voor het album Java I". Plaatjes van vorige albums zijn inwisselbaar voor plaatjes ,,Java I", evenals omgekeerd. Gaarne wordt U een hand leiding toegezonden, met alle gegevens over het verzame len der plaatjes voor dit en de vroegere Droste-albums. Droste komt weer met een mooi nieuw album uit: „Java I" een rijk geïllustreerd standaardwerk over dit voor ons Hollanders zoo belangrijke eiland. Was „Bali", het vorige Droste-album, reeds een prachtwerk, het album „Java I" overtreft „Bali" nog. 1 September is het verschenen. De prijs bedraagt slechts 90 ct. - U behoeft niet anders te doen, dan dit bedrag te storten op postgiro-rekening No. 6850 met vermelding „album Java I" om dit schit terende boek franco thuis te krijgen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 11