„Kan het geld op f' gevaar! ontstoken keel Verkoudheid, Griep, Influenza, sfudeet techniek thuis Te Goes werd een crisisbazar gehouden, die op Zaterdag 29 September officieel werd geopend. De heer Pilaar, voorzitter van het comité, opent den bazar en knipt als symbool der opening een lint door. Op den bazar was direct de ware stemming te bespeuren. Vele autoriteiten bezochten hem, o a. mr. Stieger, lid van Gedeputeerde Staten met echtgenoote, en op onze foto merken we tevens op o a mevrouw Hajenius. echtgenoote van den burgemeester van Goesdie zelf verhinderd was. Het verplegend personeel van het Goesche ziekenhuis had een aardig poppenhuisje gemaakt, dat werd verloot, en waarvan de bijdragen den crisisbazar ten goede kwamen. vraagt vader, als hij moe en ontstemd thuis komt en de hcele kamer anders ziet ingericht. Moeder lacht om zijn verbazing, het is ook wel een groot verschil, terwijl er aan het meubilair en de inrichting feitelijk niets veranderd isdie sombere kamer van gisteren met dat zwakke middenlicht, waar niemand goed hij zien kon, is nu vroolijk verlicht door ccii„Bi-Arlila 1 lamp van 125 Deealumen en hij de sofa, waar vader altijd zit, brandt een schemerlamp, waar hij nu zonder hinder van de kin deren eens op zijn gemak zijn krant kan lezen. Niets anders dan wat licht heeft van een naargeestig interieur een gezellige kamer gemaakt. Zendt tenstaande ton in aan: N.V. PHILIPS gloeilampenfabrieken VERKOOPAFD. NEDERLAND L., EINDHOVEN C R A IIS EEN MOOI B O E K J E Vraagt ons kleurige, rijk geïllustreerde boekje ..liet gezellige huis Het licht U in. hoe IJ zonder noemens waardige kosten l w huis een massa gezelliger en comfortabeler maken kunt. V leest liet met plezier. En het is gratis. Vult l.'w adres hier in. Naam: - Woonplaats: 174-4 Uw annonce Vraagt tarieven aan: Centrale Adv.-afdeeling N.Z. Voorburgwal 69-73 A dam C. - Telef. 46878 is 'n teeken van besmetting Wacht niet tot ge te bed ligt met maar bescherm U tegen be smetting en genees Uw keel met

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 14