'I 1! KOOPDAG No. 23 VRIJDAG 2 NOVEMBER 1934 729 Het bestuur der „Gebete" Gemeenschappelijk Belang Tentoonstelling) met de genoodigden in een der tentoonstellingszalen na de opening. Een belangrijke les op de tentoonstel- Onder fijnproevers. Een aantrekkelijke ling, die aandachtig wordt gevolgd. stand. Een mosterdgasaanval. Demen- schen op straat bezwijken on der groote belangstelling der autoriteiten. De reinigingsdienst met gas maskers in actie. Te Middelburg organiseerden het Roode Kruis, de brandweer en de gemeentereiniging een luchtbeschermingsoefening De brandweer bluscht onder groote belangstelling een door een bomaanslag veroorzaakten brand D'echte oude boerenkoopdag leek ter ziele, en voorgoed Zit dan ook het koopdagkoopen in der Zeeuwen koopsche bloed I Maar in Axel schijnt de glorie voor een keer weer opgeleefd, nu een groote boerenkoopdag duizenden getrokken heeft. Uit het Noorden, uit het Zuiden, stroomde staag een koopsch publiek Stalling was zeer ruim aanwezig, en er was ook weer muziek 1 Vijftien groote tenten stonden voor der koopers maag gereed 't Is behaaglijk om te koopen terwijl men een broodje eet. Vijfendertighonderd fietsen peddelden genoeglijk aan En twee honderd auto's eischten haastig voor hun doel vrij baan. Dat de koopdag levend blijve, zelfs in dezen crisistijd Dat het koopen doe vergeten alledaagsche narigheid 1 Op ten koopdag 1 Dees traditie blijve in het Zeeuwsche land Toont het allen door te koopen Kooplust slechts houdt haar in stand 1 Op Donderdag 25 October werd te Vhs- singen onder groote belangstelling 'n mid denstandstentoon stelling geopend in Britannia georga niseerd door de ver- eeniging Gemeen schappelijk Belang". Burgemeester Van Woelderen spreekt de openingsrede uit Tot burgemeester van Eede werd be noemd de heer Jos. Breyaert, woonachtig te Sluis (Heille).

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 25