f Geen Spoorwegkaart WINTERWEELDE 1935 PATRONENKANTOOR PANORA maar een deel van een Prijs voor abonné's 50 ct.; voor niet-abonné's f1.-. NASSAUPLEIN 1 - Postrekening 142700 - HAARLEM PATRONENBLAD Is het wonder dat door deze bron van vergissingen duizenden dames worden gedupeerd? Ondanks de enorme inspanning en accuratesse, welke vereischt wordt om uit dezen wirwar van lijnen een goed patroon te knippen, blijft de kans op het maken van vergissingen zeer groot. Niet alleen kost dit systeem U veel tijd, maar U loopt boven dien het risico Uw kostbare stof te verknippen. Waarom nog langer getobdBestel nog heden ons schitterend modeboek Dit fraai modeboek laat U zien een keur van prachtige, duidelijke, deels schitterend gekleurde moderne modellen van wintermantels, japonnen, kindergoed enz. enz. Het is het eenige modeboek met Hollandschen tekst, waarin van elk model drie tot zes maten staan aangegeven en waarvan onze bekende goedkoope Kant-en-Klaar- patronen verkrijgbaar zijn. Een Kant-en-Klaar-patroon behoeft niet overgeteekend en uitgeknipt te worden, U kunt het direct gebruiken! Van alle in het modeboek voorkomende genummerde modellen zijn wederom onze Kant-en-Klaar-patronen verkrijgbaar tegen den prijs van f 0.20, f 0.35 of f 0.50. Voor toezending der patronen per post 10 ct. extra! Dit geldt ook voor bestellingen bij agenten. Attentie! Bestellingen kunnen als volgt geschieden: Door bemiddeling van Uw agent of bezorger; afgehaald aan het bureau van ons blad; door girostorting op no 142700; door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels aan Alle patronen uit Winterweelde 1935 zijn ook aan ons bureau verkrijgbaar. Vraagt onze Practische Handleiding voor het gebruik der patronen, prijs slechts f 0.15. -•V,

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 26