PATRONENKANTOOR PANORA uoh oud hom. nieuw WINTERWEELDE 1935 waarschuwt u aC)V4G W voor TANDFUm KAL0DURMA En toch mooiste handen Kiest ook Uw belang! U KNIPT DIRECT! If 6106 om de tanden hun natuur lijken glans te hergeven. Koopt nog heden een tube. Dubbele tube f voor tandreinigmg kunnen de film niet verwijderen. Daarom raden tandartsen het gebruik aan van Pepsodent, die de Tandfilm ver wijdert en voor het uiterst teere tandglazuur volkomen onschade lijk is. Het geheel nieuw polijstend materiaal in Pepsodent is twee maal zoo zacht als de stoffen die gewoonlijk gebruikt worden. Niets overtreft haar vermogen Strijk met Uw tong langs Uw tandenU voelt een kleverig laagje. Dat is tandfilm. Dit laag je vormt zich voortdurend, ab sorbeert spijsresten en nicotine- aanslag, het is een schuilplaats voor de bacteriën die tandbederf veroorzaken. Wil men tandbe derf tegengaan, dan moet de Tandfilm dagelijks verwijderd worden. Verouderde methodes pel. 1^.Wrijft de Kaloderma-Gelee uit over handrug, pols en vingers. Masseert en kneedt ze een minuut lang krachtig. U zult zien dat de huid de Gelee in dien korten tijd geheel in zich heeft opgenomen en merk baar gladder en elastischer is ge worden. Laat de Kaloderma-Gelee gedurende den nacht inwerken en let op het resultaat! KZORC!N<; DER HANDEN TER Vaak in zeep en sodawater komen is slecht voor Uw handen! Deze waschmiddelen zijn nu eenmaal geen toiletzeep en koude tocht doet de rest! Uw handen worden rood en springen en weg is de teere verzorgd heid, die mooie vrouwenhanden zulk een charme geeft. Toch is het niet noodig dat Uw handen door huis houdelijke bezigheden, door sport of beroep en slechte weersgesteldheid te lijden hebben. Wrijft ze 's avonds voor het slapen gaan in met wat Ka loderma-Gelee en U voorkomt rood en ruw worden. Onverschillig hoe veel Uw handen van ruw werk in huishouden of beroep of door slecht weer te verduren hebben, Kaloderma houdt ze jong en teer en maakt reeds geïrriteerde huid weer glad en soe- NASSAUPLEIN 1 HAARLEM Alle patronen uit int ermee Ide zijn ook aan ons bureau uit voorraad verkrijgbaar. raagt onze praetische handleiding voor het gebruik der patronen, prijs slechts 15 ct. Wat dit zeggen wil Dat U geen uren behoeft te besteden met het tijdroovend en moeilijk overteekenen en uitknippen van patronen. Dat U daarom geen risico loopt, door vergissingen Uw kostbare stof te verknippen Een Kant en klaar-patroon is direct voor het gebruik gereed en voor ieder begrijpelijk het prachtig geïllustreerd modeboek met Hollandschen tekst en deels in kleurendruk uitgevoerd, vindt U een uitgebreide collectie volgens de laatste modes met moderne coupe. Niet alleen de modellen winter-, sport- en regenmantels, namiddag-, avond- en huisjaponnen zijn in aantal vermeerderd, ook de afdeeling Kindergoed werd belangrijk uit gebreid. - Prijs voor abonné's slechts 50 ct. (Voor niet-abonné's 1. Attentie! Bestellingen kunnen als volgt geschieden Door bemid deling van Uw agent of bezorger, afgehaald aan het bureau van ons blad, door girostorting op No. 142700, door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels aan Hoc U aan de modellen komt In

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 23