Zeg Viet mét iZcr'jS'Zzxssaz} PATRONENKANTOOR PANORA Kruschen Salts Verpleegster driemaal gevallen Twee Millioen verbruikers onder Uw bereik! Wen Uw kind reeds jong aan mondverzorqinqf Odol-mondverzorgings-pakket! r-~. Winterweelde U helpen Omdat zij verstijfd was door rheumatiek „Drie maanden geleden," schrijft een verpleegster, „was ik volkomen verstijfd door rheumatiek. Het was inderdaad zoo erg, dat wanneer ik op een divan of bed ging liggen om te rusten, ik niet meer op kon staan of twee menschen moesten me helpen, en mijn voeten moesten opgetild worden om ze op een stoel te leggen. Ook heb ik drie keer een le el ijken val gedaan, toen ik eens alleen uitging. Mijn linkerbeen, van de heup af naar beneden, leek geheel onbruikbaar te worden. Op 't laatst moest ik met iemand loopen en nog een stok gebrui ken. Ik placht uren lang in mijn kamer te zitten huilen, omdat ik niet werken kon, en ten slotte kon ik zelfs mijn eigen haar niet meer doen. Een kennisje bezocht me eens en zei: „Oh, zuster, probeer toch eens Kruschen Salts!" Ik liet dadelijk een flacon halen en 't resultaat is eenvoudig wonderlijk. Nu kan ik allerlei dingen doen, die ik drie maanden geleden niet kon. Ik kan loopen, dansen, Enkele ingrediënten van Kruschen Salts drijven het overtollig urinezuur de oorzaak der rheumatiek uit het lichaam. Andere zoutenrin Kruschen voor komen dat dit kwaadaardig zuur zich ooit weer in Uw organisme kan ophoopen. is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten a 0.90 en 1.60 per flacon, omzetbelasting inbegrepen. Let op, dat op het etiket op de flesch zoowel als op de buiten verpakking de naam Rowntree Handels Maatschappij Amsterdam voorkomt. Telefoneer Haarlem 13866, toestel 55 INSTALLATEUR kunt U worden door bij PBNA te ARNHEM een schriftelijke cursus te volgen, die juist bij Uw vooropleiding aan sluit. Vraag eens het kosteloos prospectus No. 12 aan bij PBNA Afd. Burgerbouwkunde. Water bouwkunde. Wcktuigbouwkunde Elektrotechniek. Chemie. 110 Leraren - 2500 Cursisten Studeer techniek thuis. DE BEKENDE «JCTS L0NKA-VER5NAPËRING Geef hef een Dit bevat alles, wat noodig is voor een goede hygiënische mondverzorging; het is mooi, nuttig en Odol-kwaliteit: Odol-tandenborstel, Odol-beker uit vrijwel onbreekbaar Pollopas en Odol-tandpasta; alles in een kleurige cadeau- f verpakking voor slechts 75 ets. Uitvoering in 5 verschillende kleuren, waarbij de beker en de steel van den borstel steeds dezelfde kleur hebben. Overal verkrijgbaar. N.V.Odol Company, Amsterdam Ze zijn welsprekender dan een lang betoog. Ze blijven in herinnering nog lang nadat woorden al vervaagd zijn. Gebruik foto's voor een advertentie in deze kolommen. Ze passen volkomen in het kader van dit geïllustreerd blad. En het kost U niets extra's, want VOOR KOPERDIEPDRUK ZIJN GEEN CLICHÉ S NOODIG Vraagt onze practise he handleiding ooor het gebruik der patronen, prys slechts fü.15 NASSAUPLEIN 1 - HAARLEM Het zou een groote te leurstelling voor U zijn, wanneer U tot de ont dekking kwam, dat Uw kleedig niet modern is. Stel U daarom op de hoogte van de Herfst- en Wintermode 1934/'35, door aanschaffing van ons modeboek „Winter weelde 1935". Het bevat een collectie van 190 der nieuwste modellen volgens de laatste mo des, voor ieder figuur en iederen leeftijd, 't Is geheel in Holl. tekst geschreven en deels uitgevoerd in prachti- gen kleurendruk. Prijs voor abonné's 0.50 (voor niet-abonn. f 1.-0. Van alle in Winter weelde voorkomende genummerde modellen zijn onze Kant en Klaar-patronen verkrijgbaar tegen de geringe vergoeding van 0.20, 0.35 en 0.50. Per post 10 ct. extra. Dit geldt ook voor bestellingen bij de agenten. Een punt van belang is ook de groote keus van de maten der modellen, t.w. van maat 3852, of bovenwijdte 80142 c.M. Attentie Bestelbngen kunnen als volgt geschieden Door bemiddeling van Uw agent of bezorger, afgehaald aan het bureau van ons blad, door girostorting op no. 142700, door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels aan

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1934 | | pagina 23