FEITEN DER WEEK 0 6 Te 's-Oravenhage heeft onder groote belangstelling uit regeerings- en diplomatieke kringen de uitvaart plaats gehad van den te Amsterdam overleden rechter en oud-president van het Permanente Hof van In ternationale Justitie, baron Adatci. In het Vredes paleis stond het stoffelijk overschot voor de laatste plechtigheden opgebaard. Thomas Tramchard is de rechter, die het groote pro ces tegen Bruno Richard Eauptmann inzake den moord op Lindbergh's baby te leiden heeft. Miss Betty Gow, de Schotschc kinderjuffrouw van den kleinen Lindbergh, die voor het proces naar A merika on der sterke politiebewaking is overgebracht daar aan hare verklaringen als getuige groot belang wordt toegekend. Te Flemington V.S.) wordt thans het gerucht makend proces gevoerd tegen Bruno Richard Eawptmann, die ervan beschuldigd wordt, den baby van Charles Lindbergh te hebben ontvoerd en op de vlucht te hebben gedood. Op onze luchtfoto van de plaats van het misdrijf ziet men hel huis der Lindberghs in New Jersey afgebeeld. A. wijst het venster aan, waardoor de roovers binnendrongen en het kind bemach tigden. B. is de plaats, waar de bij den roof gebruikte ladder werd teruggevonden en bij C. werden voetsporen ontdekt, die overeenkomen met die van Eauptmann. Bruno Richard Eauptmann, de Duitsche avonturier, die van den roof van het kind der Lindberghs beschuldigd wordt, dat na langen tijd vermoord in de bossehen van New Jersey teruggevonden is.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 6