ZEEUWSCHE SPORT wilden. G. Ploegaert was er ook niet bang van, terwijl Dirkse en P. Ploegaert vanuit de mid- denlinie het doel onder vuur namen en steeds weer voor nieuwen aanvoer van schiet-materiaal zorgden. De verdediging van Middelburg had het geen moment lastig tegen den Breda-aanval en alleen omdat zij het leuk vonden ook eens een beetje te spelen met den bal, kon zoo nu en dan een Breda-aanvaller zijn schoen eens onder het ronde ding wagen binnen het strafschop gebied. Het ziet er voor Breda intusschen duister uit met 9 punten uit 16 wedstrijden. Zeelandia kan zich dunkt ons nu met 8 uit 13 gemakkelijk redden, terwijl ook Alliance met 7 uit 14 nog een goede kans heeft om de onderste plaats aan Breda af te staan. Terneuzen heeft zich Zondag ook ver in veiligheid gebracht en hoewel het kunstje van de dubbele cijfers niet herhaald is in de Scheldestad moest Alliance toch een flinke nederlaag slikken. Een 72- douche valt niet mee en het is de Roosendaalsche ploeg nog niet zoo dikwijls overkomen dit seizoen, Eiland BoysIerseke (61). Voor deze overwinning behaalden de Eiland Boys het kampioenschap Nog een moment uit dezen wedstrijd, waarin het door het van afdeeling A I van den Zeeuwschen Voetbalbond. De kampioenen te midden der supporters. groote overwicht van Middelburg aan spanning ontbrak. HET is nog niet zoo lang geleden, dat Middelburg met eenige vrees uitzag naar de ontmoetingen met Breda. Het waren voor de groen-witte ploeg altijd moeilijke wedstrijden en iedere overwinning tegen Breda werd met moeite bevochten. De stemming voor den wedstrijd MiddelburgBreda was ongetwijfeld wat optimistischer en algemeen werd gerekend op een over winning, gezien ook de prestaties van Breda in deze competitie en den stand op de ranglijst. Het vertrouwen in de Zeeuwsche ploeg is dan ook bevestigd, terwijl Breda niet licht dezen wedstrijd zal vergeten. Toen de wedstrijd voor de eerste maal was vastgesteld bleek bij den aanvang het veld in een onbespeelbaren toe stand te zijn en de weersomstandigheden van dien aard, dat de scheidsrechter het terrein afkeurde. Dit beteekende toen een vergeefsche reis voor Breda met de daaraan verbonden kosten. Ook nu was het weer slecht en regende het van den aanvang tot hot einde van den wedstrijd. Het veld werd hoe langer hoe slechter en leek tenslotte wel een glijbaan. Middelburg paste zich hierbij beter aan dan we gewoon zijn en Breda raakte er hoe langer hoe meer uit. Dit was één van de oor zaken, dat het dubbele cijfers werden. In de tweede helft van den wedstrijd zagen de Middelburgaanval en de middenlinie kans, ondanks het feit, dat er nu en dan meer gedemonstreerd dan op productiviteit gelet werd, aan de 4 doelpunten van voor de rust nog een 8-tal toe te voegen. Het is beter zoo'n 12O-wedstrijd niet te ontleden. Waren er niet twee zwakke plekjes in de Middelburg-ploeg geweest, dan was het mogelijk geworden een ongelimiteerd aantal doelpunten tot stand te brengen. Het meest beweeglijk was de rechterhelft van den Middelburgaanval, gesteund door de beide kanthalfs. Linksbuiten en spil waren de zwakke plekken. Vogel en Verhulst met Merk konden met de Breda-verdediging doen wat ze Onze derde klassers. Het elftal van Zierikzee, dat in de competitie tot op het laatst een bedreiging bleef voor Goes, dat inmiddels het kampioenschap binnenhaalde in 3 B. Vogel maakt een doelpunt, terwijl de keeper van Breda zijn doel uitstorm!. MiddelburgBreda (120). Met korfbalcijfers maakte Middelburg Zondag Breda in, in een wedstrijd die wel wat erg door Pluvius gezegend werd. Van 't begin tot het einde stroomde de regen neer en Middelburg bleek daarvan de minste last te hebben, gezien de uitslag. De verdediging van Breda slaatn aanval af.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 8