Solitie diploma ASSO - s s BON 10 C H S N voor heren: kommies, politie-diploma, maréchaussée, militaire politie, verpleger, besteller, keurmeester van maren, hulpkeur meester (voor slagers), verkoper en winkelbediende (zomel in hel algemeen, als apart voor kruideniers- en voor textielmaren, manu facturen, enz.), chef-winkelbediende. filiaalhouder, etaleur, adminis trateur, facturist, veeoerloskundige, handelsreiziger, journalist, notarisklerk, zaakwaarnemer, inspecteur levensverzekering, enz. Voor dames: verpleegster, verkoopster en winkeljuffrouw (zomel in het algemeen, als apart voor kruideniers- en texliel maren, manufacturen, enz.), chef-winkeljuffrouw, filiaalhoudster, etaleuse, facturiste, prioé-sccretaresse, kinderverzorgster, kinder juffrouw. handelsreizigster, journaliste, enz. B C U R SUSSEN voor beginners, zowel dames als heren: praktijk diploma boekhouden fdubbelboekhouden), stenografie systeem Groote), algemene ontwikkeling, Ned. Taal, Frans, Duits, Engels, rekenen, handelsrekenen, handelskennis, handelsrecht, warenkennis, aardrijkskunde, natuurkunde, meetkunde, handschriftverbetering, modern reclameschrift, beschavingsleer (goede omgangsvormen)enz. Voor gevorderden: Nederlandse-, Franse-, Duitse- en Engelse handelscorrespondentie. Opleiding correspondentj correspondente. Ik verzoek zonder enige verplichting omtrent de cursus voor: Naam Straat en No. Woonplaats Leeftijd: inlichtingen Flinke personen kunnen bij de politie een goede toekomst krijgen. Wij leiden hen geheel op voor het politiediploma. Deze cursus is zowel voor gehuwden als ongehuwden. leder, die alleen de lagere school heeft bezocht, kan de lessen volgen en het diploma behalen. Daarna helpen wij bij de sollicitatie. De vakbladen bevatten regelmatig vacante plaatsen. Leider: de Heer W. M. Versteeg, inspecteur van politie. Laag maandelijks lesgeld. Vraag nog heden inlichtingen omtrent een van neven staande cursussen. Het verplicht U tot niets. Zend onderstaande bon, duidelijk ingevuld, in gesloten en veloppe, te frankeren met postzegel van 6 ct., aan ons en wij sturen U gratis alle inlichtingen en tevens vele adressen van geslaagden. INSTITUUT VOOR SCHRIFTELIJK ONDERWIJS Dir. J. van der Bij, Hoofdonderwijzer ERNST CASIMIRLAAN 26 Arnhem

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 40