ZEEUWSCHE - TAFEREELEN Bieyle- kleedin»» Aan de Middelburqsclie kaden speur! men de crisis niet. Vraagt het adres van den dichtstbgzjjnden leve rancier aan onzen Alleen-Vertegenwoordiger L. Zaalberg. Victorialaan 1, Wassenaar T)e drukte van den marktdag op de fiurcht te Middelburg. elegant practiseh prijswaardig De boonten worden gesnoeid en de houthakker kan aan 't werk. De fraaie ouden op den dijk te A men mid en De hoefsmid van Oud-Vossemeer heeft 'I itruk vandaag. Een aardige gebreide japon - wie zou die niet graag willen hebben De gebreide japon valt de laatste jaren zeer in den smaak. Overal ziet men ze dragen, in huis, op straat, bij sport. De oorzaak van deze populariteit moet gezocht worden in de zeer voor- deelige eigenschappen, die goede zuiver wollen gebreide kleeding bezit. Wollen Bleyle-kleeding kan op een reputatie van tientallen jaren bogen. Ze vereenigt alle voordeelen in zich. Een Bleyle-japon kleedt elegant en is daarbij zeer practiseh in het gebruik ze is uit zuivere wol vervaardigd, prima afge werkt en laag in prijs. Bovenstaande afbeelding van een der vele mooie Bleyle-modellen toont U duidelijk den volmaakten pasvorm en prima afwerking. Daarbij laat Bleyle- kleeding U alle vrijheid van beweging. De goede pasvorm blijft behouden, ook nadat de japon lang gedragen is. Wist U dat Bleyle-japonnen niet alleen practiseh doch ook gezond in het dragen zijn f Men kan aan deze kleeding inderdaad de hoogste eischen stellen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 11