NIEUWS ZEEÜWSCHE OMROEP 25 Op de grens van Vlissingen en Souburg had een ernstig auto-ongeluk plaats door een aanrijding met de tram, die derailleerde. Overzicht bij het ongeluk. De auto wordt onder de tram vandaan gehaald. y --- - -HB D'Ouwe Janna, een Zuid-Bevelandsch tooneelstuk van den heer Koetze, heeft, op de feestvergadering van B.V.S. te Yerseke door 't Wemeldingsch Tooneel- De gezelschap opgevoerd, groot succes geoogst. Gereformeerde Jongelingsvereeniging te St.Laurens vierde onder groote belangstelling haar veertigjarig bestaan. Te St. Laurens had de eerste steenlegging plaats van de nieuwe pastorie. Overzicht tijdens de toespraak van ds. van Empel. Een der ouderlingen legt den eersten steen. Hallo hallo hier is de persdienst van den officieelen Zeeuwschen Omroep. Het verder vertellen van deze berichten, in welken vorm ook, is geoorloofd. Men meldt ons uit Stoppeldijk, dat een groote maatschappij, die reinigings producten fabriceert, een demonstratie heeft gegeven met zeepen voor de huishoudelijke wasch en omwasch. Wij zouden in Stoppeldijk veel meer succes verwachten van een manoeuvre met scheerzeep i Onze correspondent te 's-Graven- polder bericht ons, dat de opperbrand- meester van een assurantie-maatschap pij f 40.heeft gekregen om te ver- deelen onder de spuitgasten, die behulp zaam waren bjj een brand. De plaatse lijke agent, wordt eraan toegevoegd, heeft hieraan ook'n steentje bijgedragen. 'n Vuursteentje Uit Vlissingen seint men ons, dat de eerste paal van den wandelpier, aan den boulevard Bonkers, geslagen is, zonder dat er een speech werd gehouden. Niet noodig. Volgens René de Clerq zegt „Pier", dat hij zelf een woordeke weet Te Hoedekenskerke zijn twee men- schen verbaliseerd, omdat zij zich „in de herberg hebben opgehouden tusschen 's avonds 9 uur tot één uur voor zonsopgang". Reizigers, die herberging zoeken in dit kerke-dorp weest op uw hoedeke Naar wij vernamen uit het Zeeuwsch- Vlaamsche dorp Kloosterzande, is er bij de werkzaamheden aan het raadhuis een brok steen van 5 Kilo naar beneden gestort, dat terecht kwam aan de voeten van twee werkloozen. Degene, die dit projectiel heeft laten vallen, wilde zeker ook al 'n steentje bijdragen aan den werkloozen- steun Te Aardenburg heeft een heer een lezing gehouden over regenwormen. In de pauze werd een potplant verloot. Deze attractie had men bepaald bedacht om ook de vegetariërs te lokken! Te Kruiningen heeft een bruidspaar het bestaan om per motorfiets in de huwelijksboot te rijden. Achttien andere paren (de bruiloftsgastenvolgden hen op gelijke wijze. De gevolgen van de tuimeling zijn niet ernstig geweestgemeld wordt althans, dat de menschen verder den geheelen dag gezellig onder elkaar waren. Uit Middelburg schreef men ons, d4t het Genootschap der Wetenschap pen er toe moest overgaan, om zijn thermometer, die aan de Graanbeurs hing, weg te halen. Behalve blikken, wierp de jeugd er aldoor steentjes op De kok van de P.Z.E.M. heeft te Kortgene een demonstratie gegeven in het gymnastieklokaal. Er was weinig belangstelling. Acrobatiek trekt ook al niet meer. De P.Z.E.M. moet haar employé's nu maar eens goochelen en kunstjes met de kaart leeren. Tot de volgende week, dames en heeren.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 25