ONZE NIEUWE ROMAN-SERIE fat ym cücfa'i noodUf. met foto'I „Dan zal Uw kind weer gauw opknappen For Cuce Kid. Box Ca up D e zeldzaam boeiende inhoud. Ze zijn welsprekender dan een lang betoog. Ze blijven in herin nering nog lang nadat woorden al vervaagd zijn. Gebruik foto's voor een advertentie in deze kolommen. Ze passen volkomen in het kader van dit geïllustreerde blad. En het kost li niets extra's, want voor koperdiepdruk zijn I>ATWT om» UXVKMS ïpUMU£ dooi 10aMt'^)u>dtlL dooSZOcetii AFLEIDING en ontspanning zijn levensvoor waarden, die wij in deze moeilijke tijden dik wijls noode ontberen en daarom kan liet voor onzen geest een werkelijke behoefte zijn, ons eens te verdiepen in een wereld van verdichting, waarin wij personen en toestanden ontmoeten, die in onze eigen omgeving niet eiken dag voorkomen. Wij hebben geconstateerd, dat er eigenlijk een tekort bestaat aan gezonde crimineele of avontuur lijke lectuur iets waaraan in dezen tijd juist zoo'n behoefte is. Aangezien de uitgaven van onze Hollandsche. Bibliotheek nog steeds de grootste belangstelling van onze lezers ondervinden, meenden we niet beter te kunnen doen dan hierin, naast de gewone uit gaven, zulke crimineele en avontuurlijke romans te laten verschijnen. De eerste uitgave, een roman uit duizenden Juist daarom doet het ons een groot genoegen de rechten te hebben kunnen aankoopen van één der beste crimineele romans. Het boek „De Boy uit het Hotel Continental" houdt den lezer vanaf de eerste bladzij in spanning. De omstandigheden, waaronder de internationale figuur Rauschenberger, directeur-generaal van het Rhein-Ruhr-Staalsyndicaat, in een suite van een der voornaamste hotels in Berlijn, dood wordt ge vonden, wijzen volgens de politie op zelfmoord. Het verhoor van den secretaris, van de beeldschoone mevrouw Rauschenberger en van den vertegenwoor diger der Russische Handelsdelegatie, waarmede de vermoorde een onderhoud zou hebben, versterkt de politie-autoriteiten in hun meening. Er komen echter nog twee figuren in dezen roman voor, de journalist Block en de boy van het Continental- Hotel, die bewijsmateriaal weten te verzamelen, waardoor de politie wordt gedwongen haar oor spronkelijke opvatting van zelfmoord te wijzigen, zonder dat echter kan worden vastgesteld, wie den moord zou kunnen hebben gepleegd. De secretaris, de Russische handelsvertegenwoordiger, ja zelfs mevrouw Rauschenberger komen onder verdenking, maar. Wij hebben kosten noch moeite gespaard... Het is ons streven geweest deze nieuwe serie van de Hollandsche Bibliotheek tot iets bijzonders te maken. De beste teekenaars van Nederland zullen den in kleurendruk uitgevoerden omslag verzorgen. Maar daarnaast stelden wij ons in op het verlangen van onze lezers om een boekwerk te bezitten, dat uitmunt door handig formaat, zoodat men het gemakkelijk bij zich kan dragen. Een wonderlijk lage prijs Een andere, in dezen tijd uiterst belangrijke factor is de prijs. Een boekwerk naar inhoud en naar uitvoering aan de hoogste eischen te laten voldoen, is steeds het devies geweest van de Holland sche Bibliotheek en zal dit ook blijven, ondanks dat de prijs uiterst laag is gesteld. De uitgaven in onze nieuwe crimi neele en avontuurlijke serie kosten voor onze abonné's slechts 15 cents. Uit den aard der zaak zullen wij trachten aan de te verwachten groote aanvraag volkomen te kunnen voldoen, maar wij raden onzen abonné's aan, nu reeds aan onze bezorgers, agenten, of aan ons kan toor op te geven, dat zij een of meerdere exemplaren van dezen zeldzaam boeienden roman wenschen te ontvangen. :ven Mevrouw E. te Amsterdam, schrijfi over haar jongen van 9 jaar: ..Hij was lastig geworden, kon niet leeren. met geen enkel kind opschieten, at weinig en groeide hard ..Teneinde raad gaf ik hem Sanatogen en na eenigen tijd begon hij rustiger te slapen veel te eten en terwijl hij eerst hangerig was en niet wilde spelen werd hij nu vroolijk Ga nog vandaag naar Uw Apotheker ol Drogist, dan zult gij binnen enkele dagen al de verbetering bij Uw kind be merken. DIE BUIEN van onhandelbaarheid zijn bij een kind steeds een gevolg van een overspanning der zenuwen. De groeiperiode eischt zoo ont zettend veel van dat teere lichaampje, dat het niet verwonderlijk is, dat men zoo nu en dan moet ingrijpen. Als Uw kind zoo'n „lastigen tijd" door maakt, wat betrokken en bleek is, moeilijk is met het eten, geef het dan eens een tijdje Sanatogen. In wat melk, water, of in pap gaat dat heel gemakkelijk en U zult het kind zienderoogen zien opfleuren. Met Sanatogen zult gij in enkele dagen weer een normalen eetlust zien terugkeeren, kleur komt er in de wangen en pit en kracht in het wat verslapte lichaam en de „lastigheid" verdwijnt. Heusch, probeer Sanatogen eens. Het is volkomen betrouwbaar en duizenden hebben er na veel ge- een uitkomst in gevonden. Iedere Apotheker Drogist verkoopt het.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 27