Hij stelde zich aan als een wildeman. 't Was de schuld van de Als dat zoo doorgaat, gaat de heele 5 zaak naar de maan Gejaagde patroons, zenuwachtig en vermoeid personeel, en als gevolg daarvan fouten en vergissingen. En dat alles het gevolg van de coffeïnedie zweepslag voor hart en zenuwen, die zulke fatale gevolgen kan hebben. Wetenschappelijk is aangetoond, dat 48 uur na het gebruik van koffie het organisme nog spo ren van coffeïne bevat. Al dien tijd werkt deze, het zenuwgestel ondermijnende stof nog na. Zenuwachtigheid, onrust en slapeloosheid, met als gevolg daarvan een vermoeid lichaam en een afgetobde geestdat zijn de kwalen van onzen tijd. Gun hart en zenuwen meer rust: schakel de prikkelende werking der coffeïne uit. Drink dus de gegarandeerd coffeïnevrije Koffie Hag - dan zal Uw slaap dieper en rustiger, dus gezonder zijn. U kunt de coffeïne gerust schrappen, want ze is in de koffie geheel overbodig. Koffie Hag geeft U het volle genot van de koffie, omdat de coffeïne met smaak en aroma van de koffie niets te maken heeft. Fijnproevers geven de voorkeur aan Koffie Hag, omdat in deze gezuiverde en veredelde koffie de aromatische oliën tot volle ontwik keling zijn gekomen. Ervaren koffiekenners zijn verrast, als zij met den heerlijken geur en den fijnen, pittigen smaak van Koffie Hag kennis maken, en de geregelde gebruiker waardeert de gunstige werking op de spijs- verteri ngsorganen. Koffie Hag is beteren gezonder., .ook voorU! Koffie Hag-gebruikers zijn gezonde slapers. Een gezonde slaap geeft kalme zenuwen, geeft frissche energie en levenslust. In Uw eigen belang dient U meer te weten van de schadelijke werking der coffeïne en de op wekkende eigenschappen van Koffie Hag. Zend ons daarom onderstaanden bon voor koste- looze toezending van een uitvoerige brochure. Aan de N.V. KOFFIE HAG MIJ., Postbus 889, Amsterdam. Gelieve mij gratis en franco de brochure „Pro of contra coffeïne" te zenden. A 3 Naam Straat Plaats t Is nu al maanden, dat hij zoo slecht slaapt. Eiken nacht tot twee, drie uur in den morgen met zijn zaken bezig, hoewel die toch werkelijk niet zoo slecht gaan." „Altijd weer die coffeïne! Als U eens wist hoeveel van mijn patiënten daarvan het slachtoffer zijn. Zij zijn overigens vrij gezond, doch de coffeïne ondermijnt op den duur zelfs het sterkste gestel." Sinds jaren heeft hij zich niet zoo monter en fit gevoeld als nu hij Hag gebruikt. De grafische voor stelling toont aan, hoe de coffeïne na een korte opwekking zijn energie deed verslappen en hoe Koffie Hag hem thans een aanhoudende, gezonde opwekking verschaft. Trots de waarschuwing van zijn vriend, zijn zenuw gestel niet nog meer te ondermijnen, meende hij zich van tijd tot tijd wat op te kikkeren met een kop sterke koffie, tot ook de dokter constateerde

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 33