Trannosan Heex&yk. NEEN W-&9- met <£ikdo4>**Li, teJOt, Jiaxde Huid. Trannosan van Prof. Dr. Polland EDELMAN - BEDELMAN helpt snel en wel Moeder, moet Uw kind zóó worden? Halitran 1200 Laai 'i er zóó uitzien door 34 Likdoom en Eelt Prof' D' door Trannosan Remedy, de schitterende ont dekking van Prof. Dr. Polland. den ver maarden huidspecialist, verricht weer won deren in 1935. Voelt U hoe Uw likdoorns steken Het voorjaar is in aantocht en dan beginnen de venijnige, geniepige kwelgeesten hun sym- phonieën te spelen op Uw teenen. Au. au. welk een gemeene pijn en tot over maat van ramp. gaat iemand er nog boven op staan Haal de likdoorns van Uw voeten, haal ze er af. ze hooren er niet. die parasieten Eén Trannosan Remedy en verdwenen zijn ze. De pijn houdt onmiddellijk op. Geen mes sen. geen bloedvergieten. Heerlijk die be vrijding. U leeft' heelemaal op. U geniet weer van het leven. U wordt weer 20 jaar jonger. De toepassing Oh. zoo eenvoudig Remedy A op likdoorn, dan hechtpleister B er omheen. *sa 2 dagen de pleister er af en het is gebeurd De likdoorn if eeltplek is wit geworden en los van de huid. Zonder r'ot mmr^rwederztens. Trannosan Voetbad voor pijnlijke, ver moeide. doorgeloopen. brandende, verzwakte en transpireerende voeten en wintervoeten Bevat 15 minerale zouten van geneeskrach tige bronnen en gebonden koolzuur en zuurstof, die bij het baden vrijkomen en de teere weefsels, de spieren en pezen wel dadig verkwikken en verfrisschen. Alle moeheid verdwijnt. U kunt wel 60 km loopen als U één Trannosan voetbad heeft genomen, zoo verbazend goed is het Het zuivert het bloed van de kwade stoffen, reinigt de poriën, maakt de uitwase ming gezond, kortom maakt een ander mensch van U. Het is het beste, dat er op de wereld bestaat. Duizenden gebruiken het reeds met schit terend succes. Koop nog heden een pakje voor 6 heerliik^ baden. S 3*- Trannosan Voetbaden bevrijden van stoornissen in de kritieke dagen, regelen den bloedsomloop en verhoogen het algemeen welbevinden. Duizenden vrouwen gebruiken ze, ook als kuipbaden." Dr. Rajat. VERVOLG VAN PAG. 13 Trannosan Remedy voor 8 toepassingen C Gratis: Garantie: Wanneer U n.et geheel tevreden bent wordt U het geld terugbetaald. Trannosan Voetbad voor 6 Bruisende Baden ^F C Het Trannosan Voetbad maai heeft gebruikt, wil het wandelaars gebruiken het 4-Daagse he heerlijks. Wie het een- meer missen lOO.OOÜden alle deelnemers aan de UITSLUITEND BIJ APOTHEKERS EN ERKENDE DROGISTEN De Gouden olie uit de lever van Heilbot 60 x sterker dan med- levertraan. Een rijkdom aan natuurlijke vitami nen A en D. Tegen Engelsche ziekte en groeistoornissen. Geeft t lichaam weerstand tegen infectieziekten, oog- 'aandoeningen. De kinderen nemen hefgraag. Duizenden Nederl. doc toren schrijven het voor. Uw Kind komt aan door Halitran flac.fl.25 voorl mnd Gebottelde Zonneschijn „Ik hou de redenen liever voor me, meneer. Dank u." Als Howard, die lang niet dom was, tegenover een buitenlandsch diplomaat had gestaan, dan had hij achter die trotsche terughouding aanstonds het vurige verlangen vermoed, om on dervraagd te worden die argwaan kwam echter tegenover zijn dikke keukenmeid met haar blauwe oogen niet in hem op. Hij bleef dus, bijna hartstochtelijk, aandringen, dat zij haar redenen zeggen zou. „Ik mag toch verwachten, van iemand, die dertig jaar hier is. „Met April negenentwintig jaar, meneer." „Heb je iets te klagen t" „Nee, meneer, niets, voor mezelf niets, maar alB ik onrecht zie begaan, en als 't heele huis moet vliegen voor menschen, die niet weten wat ze doen moeten, en die dan anderen voor hun eigen stommiteiten laten op draaien. enfin, ik zeg liever maar niets, meneer, ik ga maar liever weg Er ging den heer Howard een licht op. Hij had al eerder gemerkt, dat Sabina de samenwerking met Truesdell niet heel prettig vond. In zijn hart wist hij, wie er overboord zou moeten, als hij tusschen die twee kiezen moest dat zou Truesdell zijn, want er waren duizenden Truesdells in de wereld, maar, zoover hij wist, maar één Sabina. Hij zei nogal prikkelig „Allé. Heb je ruzie met meneer Truesdell gehad?" „Ik maak met geen mensch ruzie, meneer. Dat is mijn gewoonte niet." Er ging een vlaag van ergernis door Howard heen. Hij dacht „Die vrouwener is heusch niet meë te redeneeren. Als ze denkt, dat ik ga smeeken, of ze alsjeblieft blijft. Toen herinnerde hij zich, dat hij 's Maandags een groot diner zou hebben; dat dorst hij niet aan zonder Sabina. Hij zei„Als meneer Truesdell je met 't een of ander gehinderd heeft...." „Mij gehinderd, meneer Hoe kan hij mij hinderen Ik heb niets met hem te maken, behalve dat ik de briefjes met hem nakijk waar hij tusschen twee haakjes absoluut geen verstand van heeft, wat ook niet zou kunnen, hij weet van nietBMaar als ik 't aan moet zien, dat hij andere men schen roept en ze raad vraagt, en hun dan later de schuld geeftDie arme jongen was hard in den tuin aan het spitten, en hij dacht er niet aan, om zich ergens mee te bemoeien, maar meneer Truesdell heeft hem binnen laten roepen, en toen moest hij zeggen, hoe hij 't schilderij vond, en toen...." „Ik begrijp je niet. Heb je het over Albert o nee Robert, den nieuwen huisknecht T" „Ja zeker, meneer. Hij was in den tuin „Ja, dat weet ik. Hard aan 't spitten." en toen hebben ze hem binnen geroepen en toen moest hij zeggen, wat hij er van vond. Ik ben nog nooit van mijn leven in een betrekking geweest, waar ze den huisknecht binnenriepen, om schilderijen te keuren. Wat kan hij er van afweten, meheer 1" „Dat vraag ik me ook af." De heer Howard fronste. Het was hem geen nieuws, dat zijn secretaris verantwoor delijkheid vluchtte, maar hij had nooit gedacht, dat zelfs Truesdell zóó ver zou kunnen gaan dat hij een huis knecht binnenriep. „Om je de waarheid te zeggen, Sabina," zei hij, „heb ik gedacht, dat de jongeman zich had aangeboden opgedrongen." „Dat heeft hij juist niet, meneer. Hij dacht er gewoon niet aan, maar ze hebben hem geroepen, en nu krijgt hij de schuld. Dat noem ik onrecht vaardigheid, en onrechtvaardigheid is iets. „Waar je niet tegen kunt. Ik begrijp 't volkomen, Sabina. Maar vertel me eens. Die jongemanis hij familie van je T" „Heelemaél niet, meneer. Ik had hem nog nooit gezien, toen Eccles hem aannam, 't Lijkt een erg beleefd en gedienstig jongmensch. Ik sta er buiten, en ik wil me hensch niet bemoeien met dingen, die me niet aangaan, maar als ik onrechtvaardigheid zie...." „Precies, precies. Nu, Sabina, ik heb misschien 'n beetje overijld gehandeld. Ik zal er nog eens over nadenken. Je weet, dat ik het grootste vertrouwen in je stel in jou en in Eccles. Weet je ook, hoe Eccles 't vindt Nu de overwinning zeker was, liet juffrouw Gore een gemoedelijker trek in haar gelaat toe een knipoogje gaf zij niet, want dat zou oneerbiedig geweest zijn, maar het kwam er toch heel dicht bij. „Eccles zei ze. „Nou, als iemand me zeggen kan, hoe Matthew iets vindt, en óf hij iets vindt, dan sta ik paf." Toen wisselden zij een slim lachje ten koste van Eccles, en weldra waren zij 't menu voor Maandag aan *t be spreken tot Howard's groote ver lichting en tot Sabina's vreugde, want het vooruitzicht op een diner werkte op haar als een trompet-signaal op een krijgsman. Zij bleef lang weg. De twee mannen hadden zich intusschen naar de wasch- keuken begeven, waar lord Robert, onder leiding van Eccles, nu bezig was, het smoking-jasje van meneer Howard op te persen. Lord Robert's nieuwe leven was vol verrassingen. Het feit, dat zijn kleeren altijd voor hem klaar lagen, schoon en glad, had hij tot nu toe beschouwd als een natuurverschijnsel evenals de zonsopgang of de lente. Het was ongeloofelijk, dacht hij, hoeveel moed en kracht er noodig was, om een jasje op te persen. Met een fluisterstem, zoodat Rosie, in de keuken, hem niet hooren kon, zei hij„Kan ik iets doen, Eecles Haar mee naar huis nemen Mijn moeder zal haar wat graag hebben." Eccles schudde het hoofd. „Ik ben bang, dat Sabina niet meer in Enge land zou kunnen dienen, meneer. ze heeft hier te lang in 't land gewoond, en omdat ze Iersche van geboorte is..." Hij zweeg. Haar langzame stap werd hoorbaar op de trap naar het sou terrain. Ademloos wachtten zij op haar rapport. Maar zij kwam niet in de waschkenken. Zij hoorden haar in de keuken rondloopen. Zjj moesten naar haar toe gaan. WORDT VERVOLGD PANORAMA, Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Vrijdags. Tezamen met een der locale weekbladen De Stad Amsterdam, Groot Rotterdam, 's Gravenhage in Beeld, Ons Land. Ons Zuiden of Ons Zeeland f 1.62W per kwartaal of f0.11'Yi per week. Bureaux: HAARLEM, Nassaulaan tl. Tel. Interc. 13866. AMSTERDAM. N.Z. Voorburgwal 262. Tel. Interc. 33170. Giro nr. 97946. ROTTERDAM. Stationsweg 24.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 34