octJZ^rja MARION'S GROOTE AVONTUUR O Verwijder .«ie leelijke puistjes van s morgens vroeg tot 's avonds laat WAT SCHEELT ME TOCH? 35 VERVOLG VAN PAGINA 23 „Komt in orde. De wagens staan bui- Zjj vorderden goed. Timm Kersten ten. Ze zijn met mooi, maar goedkoop." hield zijn wagen dicht achter den eersten „Laten we maar gauw uit t gedrang op een afstand van vijfti" meter zien te komen, nep Marion ongeduldig volgde dan een auto, dien e£n paar en zij keek om naar Will, die kalm en verslaggevers en film-operateurs ge- afgemeten achter haar liep, een zwaren huurd hadden. Zij waren het sprook- varkensleeren koffer dragend, alsof het jesachtige landschap aan het filmen een licht damestaschje was. Na een rit van anderhalf uur bereik.' Op het armzalige, volgesneeuwde sta- ten zij het plaatsje Zon I>,( tionsplem stonden twee stokoude auto's, sneeuwlaag, die elinstm» u ZOn Marion dacht op dat moment, toen over alle daken I dorp een zij de auto's der expeditie voor zich betrekke"" voorkomen. Men zag, niet weemoed aan oom Georg Hij "II van komst te weten er had zich zoo op 't begin der ex-'""5 stonden althans voor de postloods een verheugd hij had zoo d<"' -J,s Seze&d> Paar menschen, die hun geluk en succes dat hij een paarwagentjes wou toeriepen. huren or re's 'n ^et gebergte te Zij hadden echter geen tijd te ver- ^„••..ïien Nu was hij zelf 't slachtoffer liezen. Rusteloos ging het de hoofd - geworden van de geheimzinnige stof, straat door, de besneeuwde zonnige die hjj wilde gaan zoeken. Arme oom wereld verder in. Georg Zij waren nu echter niet meer alleen Om weg te komen uit de menschen - op den weg. Een paar honderd meter menigte, die om de auto's heen drong, vóór hen schommelde een oude roestige liet Marion de wagens naar de bagage- Ford, in dezelfde richting als zij, op loods brengen. Terwijl proviand en de bergen toe. In de kap was een verdere bagage werden ingeladen, onder- groote scheur, een lange grijze flard zocht Marion de motoren, die heel wat wapperde in den wind. beter leken te zijn dan de carrosserieën. „Daar heb je de concurrentie zei Timm Kersten was t.rotsch op zijn Marion lachend tot Kid Wells, die vlak koop. Twee uren later was alles in de achter haar zat. auto's geladen en met riemen vast- „Neen, dat denk ik niet 't zal wel gezet. In iederen wagen namen drie een doodgewone gummi-klant zijn." personen plaats. De ski's waren aan de „Gummi-klant f Wat is dat buitenkanten vastgebonden. Marion „Een moderne landlooper. Vroeger bestuurde den eersten auto, Kersten moest je onder een goederenwagen krui den tweeden. Naast Marion, die een pen, als je reizen wou heb ik zelf warmen bontmantel had aangetrokken, menigmaal gedaan. Tegenwoordig koop zat Will Veldhammer, stil maar met je voor een dollar een oude kist, je een tevreden gezicht. Achter hem, rijdt er mee, zoover je wilt, en ver- tusschen de bagage, lag op zijn gemak sjachert haar weer." Kid Wells, uit Washington, een man „Of je blijft aan den kant van den met een scherp, gebruind gezicht. Hij weg staan," antwoordde Marion, en had twintig jaar als zwervend koopman inderdaad, vóór hen stond de auto stil, door Noord-Amerika getrokken, kende schuin op straat. Vier mannen stapten daardoor de wegen en 't buitenleven uit en probeerden het vehikel uit de als geen tweede. Oom Felix had haar sneeuw te duwen. De motor scheen dezen man gestuurd, omdat hij Mon- niet meer te loopen. Marion keek om tana kende hij was anderhalf jaar en zag, dat haar tweede wagen met pelsjager geweest, ongeveer in de streek, Timin Kersten een paar honderd meter waar de meteoor gezocht moest wor- achter lag scheen niet best gereden den. In den achtersten wagen zat te hebben. De auto der landloopers buiten Timm Kersten, den mechani- stond zoo ongelukkig op den weg, dat cien, Charles Possey, een failliete, bleeke zjj niet passeeren kon. Kid Wells er- scheikundige, en Ted Odney, die smid gerde zich. was geweest en een kracht had als een „Altijd dezelfde malle streek. Als we lieer. Wel had oom Felix de mannetjes ze een paar dollar geven, wil de motor niet zorg en verstand gekozen ineens weer loopen. Ik ken dat." Kid Wells riep Marion kort en krach- Kid Wells stapte uit en liep op den tig toe, in welke richtingen zij den wagen toe. Twee der mannen leidden grooteu auto door de diepe sneeuw hem naar voren, naar den motor. De sturen moest. Het duurde niet lang, twee anderen gingen achter Kid staan, of zij bereikten den Zon-rivierweg. en plotseling Marion kromp van Langs den smallen rij wég stonden schrik gooiden die twee hem een zwaar besneeuwde boomen. De vele grijzen zak over het hoofd. Wells sloeg auto's, die dezen weg gebruikten, had- als een dolle om zich heen. Twee kerels den een diep spoor in de bevroren hielden hem vast, de anderen, ver- sneeuw geploegd, zoodat het sturen loopen figuren, naderden Marion, die zeer makkelijk werd. De witte sneeuw- uit den auto gesprongen was, om de velden schitterden in de zon als een anderen te wenken, zee van diamanten. Marion zette haar „Stap in onzen wagen u verkeert sneeuwbril op. in levensgevaar. We kunnen alleen voor Langzaam stijgend volgde de weg uw leven instaan, als u aanstonds het rivierdal. De stroom, die veel ijs meegaat." meevoerde, lag diep beneden hen „Raak me niet aanriep Marion toen kwam er een bevroren waterval, dreigend. de bedding verhief zich, en zij reden „Kom gauw geen praatjes," riep nog slechts enkele meters boven het de andere schurk, en nijdig zag hij wielende water. Will Veldhammer's oogen straalden toen hij het betooverende winterland schap zag, dat onwezenlijk wit en lekken band. romantisch onder den staal blauwen hemel lag. WORDT om naar den tweeden wagen van Marion's expeditie, die langzaam aan kwam hobbelen, blijkbaar met een VER V O L G D Tel. Interc. 30340. Giro nr. 101981. 's GRAVENHAGE, Stationsweg 93. 'Fel. Interc. 111666. Giro nr. 43141. UTRECHT, Biltstraat 142, Tel. Interc. 13473, Giro-nummer 149397.'s HERTOGEN BOSCH, Stationsweg 27. Telefoon Interc. 1213, Giro nr. 129730.. MAASTRICHT, Boschstraat 110. Telefoon Interc. 1713. Giro nr. 124690. De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar. Op een gemakkelijke icijze. „Ik heb aan Radox veel te danken, omdat het mij bevrijd heeft van alle huid-ontsieringen, waar ieder meisje zoo 't land aan heeft. Na een behandeling met Radox zag ik tot mijn verbazing, dat er niet het minste spoor meer van gebleven was. Voortaan zal ik voor mijn gezicht altijd „Radox" gebruiken." Mej. E. B. Vlugger en eenvoudiger dan met Radox kan het niet. Een theelepel Radox in een kop heet water mengen en daarmee de leelijke plekken betten. Dan goed afdrogen met zachten hand doek en wat goede coldcrême gebruiken. In hardnekkige gevallen de behandeling herhalen. Dus geen gevaarlijk en pijnlijk uitknijpen, geen roode vlekken nader hand. Indien U dan voortaan steeds wat Radox door het water mengt, wanneer LT het gezicht waseht, zullen de puistjes niet terugkomen. Want Radox maakt in water verschillende bestand- deelen vrij, welke de huid jong en frisch en elastisch houden. Radox is heerlijk geparfumeerd en verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten k f 0.75 per pak, omzetbelasting inbegrepen. Een pak is toereikend voor verscheidene weken. Imp. N.V. Rowntree Handels-Maat schappij, Heerengracht 209, Amster dam C. Den ganschen dag ziet zij er frisch en bekoorlijk uit, omdat zij Icilma Dagcrème gebruikt om haar huid zacht en soepel te houden. En met Icilma crème blijft het poeder uren lang onberispelijk zitten. Daarom wordt elk meisje, dat Icilma crème gebruikt, zoo bewonderd. U kunt icilma crème overal krijgen. Gebruik icilma Nachtcrème voor reiniging van de ge laatshuid en massage vóór het naar bed gaan en de vleeschkleurige crème om de na tuur- ^k»ke tint van Uw wangen te verhoogen. DAGCRÈME Fl. 0.90 en 0.45 Depot voor Nederland P. Dessers. Amsterdam C.. Leidschekade 64. K-ICC 6-422 D 9Y0MALTlN£ Direct vermoeid, slap, lusteloos? Het jagende, nerveuze leven eischt teveel van lichaam en geest! Ga toch Ovomaltine gebruiken! Binnen enkele weken voelt ge U sterker en flinker! Uw tred wordt veerkrachtiger. Angst- ideëen verdwijnen en Uw blik wordt helderder. Er komt weer een blos op Uw wangen. Ovomaltine maakt U sterker, flinker, gezonder! IN BUSSEN VAN Af 60 CENT VERSTERKT OOK U

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 35