Uibferc^! KALZAN LUX Overwin regelmatig terug- keerende klachten TOILET ZEEP met KALZAN Driehonderd negen en twintig- duizend een en tachtig gulden betaalde onze Gratis Ongevallen- verzekering dus reeds uitVoor waar een bedrag dat voor zich zelf spreekt en geen naderen commentaar van noode heeft// 27 „Ik schreef Kalzao aan een patiënte voor, die leed aan bloedarmoe de tengevolge van on regelmatigheden in de functies, met ultste kend resultaat." schrijft een geneesheer. Beschouw die geregeld terugkeerende klachten en pijnen niet als een noodzakelijk kwaad, waaraan gij U nu eenmaal hebt te onderwerpen. Want in de meeste gevallen ligt de oorzaak dier klachten in een tekort aan minerale voedings stoffen in het lichaam en door dit tekort met Kalzan. het Calcium-Natrium-Voedsel. op te heffen, zullen de functies weer geheel normaal verloopen en de pijnen belangrijk verminderen Bedenk, dat Kalzan een voedsel is en daardoor onder alle omstandigheden met het volste ver- trouwen kan worden genomen. Kalzan zal tevens Uw geheele gestel krachtiger maken. Uw bloed sterken en de prikkelbaarheid van Uw zenuw gestel verminderen Voorkom en overwin onnoodige klachten en pijnen door nog heden met het gebruik van Kalzan te beginnen. pk If Het Calcium-Natrium voedsel In alle Apoth.en Drog. in tablet en poedervorm vanaf tl. 1.25 (QQ3Z9H Levenslang 3 stukken Lux Toilet Zeep per maand, werd toegekend aan Mevrouw J. Jansen-De Boer te Groningen, voor onder staande aardige inzending: „Ik heb een aardig raadsel" Sprak meester tot de klas, Het is misschien wat moeilijk, 'k Wed niemand raadt het ras. 't Ruikt heerlijker dan rozen, 't Is blanker dan ivoor, Het maakt je rein, al ben je Nog zwarter dan een Moor. 't Geeft schuim, zo zacht en heilzaam Voor lichaam en gelaat. Het komt van eed'le stoffen; 't Is» Hollands fabrikaat Ma|r voor hij kon vervolgen, Riep plots de klas in koor: „U hoeft niets meer te zeggen, 't Is Lux Toilet Zeep, hoor!" IMJ.III M 3 stukken Lux Toilet Zeep per mxand gedurende 10 jaar aan Mevrouw G. Seijffardt, Delft. E33Ï0EH 3 st"Lken Lux Toilet Zeep per maand gedurende 5 jaar aan den Heer A. Bots, Rotterdam. Q9Q3!Sfli 3 stukken Lux Toilet Zeep per maand gedurende 3 jaar aan Mevrouw H L. Boersma, Enschede. imm 3 «tukken Lux Toilet ZeeD per maand gedurende 2 jaar r"" aan den Heer Adr. de Munck Jr., Middelburg. [QEQIEflH 3 stukken Lux Toilet Zeep per maand gedurende 1 jaar aan Mevr. Dr. K. J. Cremer, Zevenhoven. Sinds onze laatste opgave keerden wij tezamen met onze zusterbladen tengevolge onzer GRATIS ONGEVALLENVERZEKERING de volgende bedragen uit aan: Wed. L. G. v. Eyden, Gerard de Bondtstr. 14, Tilburg F. 125. Wed. J. Sickman. Koningstraat 22, Leiderdorp 600. Wed. P. Baars, Woestduinstraat 87 (I), Amsterdam-W. 300. Wed. A. Samuels, St. Jorisstraat 255, Nieuwkuijk 500. M. H. Raeven, Dorpstraat 87, Ambij 250. Erfgenamen v. J. Geurts, Maalbroek D692, Maasniel 500. Wed. A. Kamsteeg, Nassaukade 368, Amsterdam 300. Wed. G. P. L. Brokken, Sehaepmanstraat 1, Tilburg 500. Erfgenamen van A. M. Vink, Spoorstraat 35, Bode graven 600. Erfgenamen van S. Jongebreur, Hobbemastraat 74, Den Haag 300. Wed. F. Zwarts, Beetsstraat 189, Den Haag 600. F. 4575. Vorig totaal bedrag 324506. F. 329081. Ven de 500 volgends d.eln.m.r.l.t.r.) werden de e.rdig.t. Inr.nding.n beloond mei 24, o( 12 .tukken Los Toilet Zeep. terwijl de overig, d.r.r groep .Ik 3 .tokt Lu, Tollet Zeep werden to.g.d.cht, d.e eerstdaags aan da winnaars wordan afgezonden. TWEE MILLIOEN verbruikers onder Uw bereik Telefoneer Haarlem 13866, Toestel 55

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 27