GEBISMUREERD Jzfa/iesi weken Gratis Silvikrin MARION'S GROOTE AVONTUUR MAGNESIUM cto<n.jCc£o*cJeA<iH. Gratis/ 35 Tel. Interc. 50540. Giro nr. 101981. 's GRAVENHAGE, Stationsweg 95. Tel. Interc. 111666. Giro nr. 43141. UTRECHT, Biltstraat 142, Tel. Interc. 13473, Giro-nummer 149597. 's HERTOGENBOSCH# Stationsweg 27. Telefoon latere. 1215, Giro nr. 129750. MAASTRICHT, Boschstraat 110. Telefoon Interc. 1713. Giro nr. 124690. De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar. I KI Plaats Deze bon als brief (gesl I insluiten. Adresseer en s (gesloten envelop) verzenden en schrijf nauwkeurig. 151 t 30 ets. aan postzegels Kan bogen op een meer dan 100- jarige reputatie VERVOLG VA N P AG I N A 23 Moe van het zware dagwerk legde zij zich ter ruste. Morgen misschien al zou zij den meteoor vinden. Marion deed het licht uit en legde een elec- trische zaklantaren naast zich. Toen luisterde zij naar de zingende stilte der bergen, den zacht ruischenden wind en het fijne sproeien der sneeuw, die over het tentzeil woei. In het kleine tentenkamp onder de rots lag alles in diepen sluimer. Maar de Veldhammer-expeditie was niet alleen in het gebergte. De twee Japanners, die enkele uren na hen Gilman verlaten hadden, waren hun spoor gevolgd. Zij bleven echter steeds ver genoeg achter Marion en haar mannen, om niet gezien te worden. Kort. voor middernacht bereikten de twee Japanners, die goede ski- loopers waren, het kamp. Ook zij droegen de loodpakken en helmen. Het kwam hun goed te stade, dat het langzaam, maar dicht begon te sneeuwen, zoodat zij tot kort voor het kamp niet gezien konden worden. Zij handelden in opdracht van den pijlring en hadden order, voor alles den „grooten stommen beer", zooals Will Veldhammer hun beschreven was, onschadelijk te maken. Dan eerst kon men de Duitsche dame naderen. Zij vonden snel de tent, waarin Marion met haar beschermer sliep. Eén der Japanners sloop door de spleet van het zeil, en knipte onder zijn jas, vlak bij den grond, een zaklantaren aan. Zoo liep hij geen gevaar, dat het licht door de oogglazen in de maskers der slapenden viel. Aanstonds her kende de Japanner den forschen, breed - geschouderden man, die in diepen slaap op zijn veldbed lag. Voorzichtig, met groote zorg, zonder ergens den hals of de huid van den slaper aan te raken, maakte de Japan ner de riempjes van den helm los toen trok hij dien met een ruk van Will's hoofd. Met een gorgelenden schreeuw sprong de reus op, groep in het donker om zich heen, wierp zich op de kleine gedaante, die zich ver wijderde uit de tent. Maar onder dien sprong reeds verstarden zijn spieren verlamd, trekkend toen viel de forsche man stijf en zwaar tegen den grond. Marion schrok op, greep naar de lantaren, zag Will stijf en stil op een deken liggen. Zij zag nog juist een voet van den indringer, die in een touw van de tent verward was ge raakt, maar dadelijk daarop buiten verdween. Marion sprong over Will heen en liep de tent uit. De ijzige wind sloeg haar de sneeuw als hagel korrels tegen het masker, de oogglazen besloegen terstond. „Hallo Kid Timm hallo Zij tastte naar de andere tent en haalde er de slaperige mannen uit. „Gauw er is iemand in onze tent geweest, heeft Will den helm van 't hoofd gerukt zie hem te vinden, gauw Ze hebben ons dus toch gevonden." „Wel vervloektbrulde Kid Wells. De twee anderen waren nog niet goed wakker, toen hij zijn ski's al aan had en een zaklantaarn aan zijn gordel be vestigde. Hij vond twee ski-sporen, maar het was nutteloos, den onbekende te volgen bij die sneeuw-jacht in het holst van deri nacht. Het spoor schoot bovendien bijna loodrecht langs de helling naar omlaag. Marion was aanstonds de tent weer binnengeijld. Will had enkele minuten zonder helm gelegen, blootgesteld aan de straling. Zoo snel mogelijk trok zij de loodkap weer over zijn hoofd. Zij voelde den pols van den verlamde die sloeg onregelmatig. Langzaam scheen Will uit de verlammende ver- 1 dooving over te gaan ineen zenuwach- 1 tigen, pijnlijken slaap. ^B Lang stond Marion te kijken naar-- f JS dien armen man, voor wien zij nu reeds f Zf1 ^^^Bb M een zoo groote genegenheid voelde.!, X; iü ^^HflB Zij zag, hoe hij zich onrustig, blijkbaar! wan|iw>r v VJMI ,af(.| door pijn en kwade droomen gekweld, j0„staat, b(?ztaard en licht in Uw hoofd om en om wentelde. invoelt, indien Uw maa* V onbehaa*- Zij maakte zichzelf hevige ver-j]jjk doet gevoelt n, indien U een uur wijten, dat zij hem niet aanstondsdaarna last heeft van hoofdpijn of van den helm weer over het hoofd had getrokken, maar het eerst aan de vervolging van den indringer had ge dacht. Zij kon echter niet lang bij hem blijven zitten. Zij gaf bevel, dat de anderen beurtelings, met de revolver in de hand, de wacht zouden houden tusschen de beide tenten kelingen, die chronisch kunnen worden. Gebismureerd Magnesium is verkrijg baar bij alle Apothekers en Drogisten a f 1. per flesch. of f 1.75 per groote flesch. die voordeeliger is. neiging tot braken, aarzelt dan geen seconde; doet hetgeen deze vroolijke heer doet, gebruik een kleine dosi.- Gebismureerd Magnesium in een beetje water. Het maagzuur tie oorzaak van de meeste maagbezwaren houdt onmiddellijk op U last te veroorzaken. De oprispingen, winden, belemmerd toen viel iademhalen, dat zoo verontrustend is zij snel in een diepen, droomloozen slaap, ivoor Uw omgeving, verdwijnen als bij tooverslag en het gebruik van Gebis- VIERENTWINTIGSTE HOOrDSTUE:S'»:T=.™S!:S:;::,S: De opgaande zon streek roodgoud over de hoekige, besneeuwde kammen van het gebergte. Het zeil der twee tenten hing hol onder de sneeuwvracht. Kid Wells was de eerste, die buiten kwam. Hij wiesch zich de handen in de sneeuw. Zijn gezicht kon hij niet wasschen hier mocht niemand zijn helm afnemen. Duidelijk zag hij nu de ski-sporen, die met ongehoorde steilte afdaalden naar het dal en zich naar het Noorden verloren. De dalen en hoogten waren rein en klaar, als had de nacht ze gebaad. Hij wierp een blik in de tent en keek in de oogen van het meisje, die moe en treurig stonden. Zij zat naast het veldbed van Will Veldhammer, die van tijd tot tijd naar -zijn helm greep, om hem af te trekken. Hij kon echter den gesp niet vinden met zijn onhandig grijpende handen. „Goeden morgen, Kid," zei Marion mat. „Vandaag win je 't van ons." Kid Wells trok even de schouders op. „De kerels zijn ons helaas ontsnapt. 't Waren uitstekende loopers. Als u 't spoor ziet, zult u zelf niet begrijpen, dat ze er pog levend van afgekomen zijn. En hoe is 't met meneer Veld hammer t" „Slecht zijn pols is beter, maar 'die paar minuten, dat ik hem onbe schermd heb laten liggen, schijnen hem leelijk aangepakt te hebben. Die bandieten wisten best, wat ze deden. Dat ik er ook niet dadelijk aan ge dacht heb Wat zal er van worden We weten nog niets van de werking van die stralen." „We zullen zien maar moeten we niet verder f Ieder uur is kostbaar." „Ja, ieder uur is kostbaar," her haalde Marion verstrooid. Zij liet Will's hand, die zij in de hare had, los. Hij kreunde zacht. „We kunnen hem zoo niet laten liggen misschien is hij over een paar uur beter." WORDT VERVOLGD De vermaarde Dichter-Zanger L.D. De vermaarde Dichter-Zanger L. D. schrijft ons: 1932 - Haar dun 1934 - Haar kwijt, Groote spijt. 1933 - Kale kruinbegin 1935 - Silvikrin, vlug! Haar terug. Haren groeien door Silvikrin. Vier woorden van enorme beteekenis. U lijdt aan roos, haaruitval, dun haar, vettig haar, kale plekken, kaalheid. Vraag de 3 weken gratis behandeling en U zult zeggenInderdaad, haren groeien door Silvikrin. Aan Laboratorium Silvikrin, Veriaatstraat 52-56 Rotterdam Zend mij als lezer van dit blad Uw proefpakket met een Silvikrin-behandeling voor 3 weken gratis en franco. Voor porto en verpakkingskosten sluit ik 30 ets. aan postzegels hierbij in. Naam Straat

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 37